Funkcjonalny plafon LED z czujnikiem ruchu PIR o mocy 12W i naturalnej barwie światła 4000K. Idealny do automatycznego oświetlenia korytarzy, garaży i pomieszczeń użytkowych. Mleczny klosz z poliwęglanu zapewnia równomierne rozproszenie światła. Stopień ochrony IP20. Oszczędny i wygodny w użyciu. Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
ZONDA LED to funkcjonalny plafon przeznaczony do pomieszczeń, gdzie istotna jest automatyzacja oświetlenia — sprawdzi się zarówno w przestrzeniach domowych, jak i użytkowych. Wbudowany estetycznie czujnik ruchu PIR umożliwia pełną kontrolę nad czasem świecenia oraz czułością detekcji, pozwalając dopasować działanie oprawy do Twoich potrzeb. Mleczny klosz zapewnia równomierne rozproszenie światła, a solidna konstrukcja gwarantuje niezawodne użytkowanie.
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 800 lm |
| Moc: | 12 W |
| Źródło światła: | LED SMD |
| Temperatura barwowa: | 4000 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | biały |
| Wymiary - głębokość: | 67 mm |
| Wymiary - szerokość: | 290 mm |
| Wymiary - wysokość: | 290 mm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | >85 |
| Kąt widzenia: | 360° |
| Materiał klosza: | poliwęglan |
| Sterowanie czujnikiem ruchu: | Tak |
| Typ czujnika: | PIR |
| Zasięg detekcji: | 6 m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Tak |
| Zakres regulacji TIME: | min: 10 sek. ± 3 sek.; max: 3 min. ± 30 sek. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Nie |
| Wysyłka w ciągu | 24h |
| Barwa światła | Neutralna |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Tak |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".