Lampa Volta 108 firmy MiLAGRO została wykonana w nowoczesnej technologii oświetlenia ledowego. Neutralna barwa światła najbardziej zbliżona do światła dziennego: 3000 K lub 4000 K i jasny strumień świetlny 3600 lm zapewniają jej przyjemne użytkowanie. W lampie zainstalowano moduł LED o mocy 36 W, który odpowiada 257 W tradycyjnej żarówki. Dzięki zastosowaniu technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia. Lampą można włączać i wyłączać oraz...
Lampa Volta 108 firmy MiLAGRO została wykonana w nowoczesnej technologii oświetlenia ledowego. Neutralna barwa światła najbardziej zbliżona do światła dziennego: 3000 K lub 4000 K i jasny strumień świetlny 3600 lm zapewniają jej przyjemne użytkowanie. W lampie zainstalowano moduł LED o mocy 36 W, który odpowiada 257 W tradycyjnej żarówki. Dzięki zastosowaniu technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia. Lampą można włączać i wyłączać oraz regulować za pomocą dołączonego do niej pilota. Volta 108 doskonale sprawdzi się jako stylowy element nowoczesnych wnętrz. Ciekawa kolorystyka - wykończenie w białym i transparentnym odcieniu oraz niespotykany kształt - kwadrat z zaokrąglonymi narożnikami to z pewnością największe atuty tego plafonu. Uniwersalne połączenie kolorów oraz wysokiej jakości materiały, sprawią, że wnętrze domu stanie się miejscem oryginalnym i komfortowym. Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Liczba ramion 1 Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Strumień światła 3600lm Moc 48W LED Waga netto 5.18kg Głębokość 520 mm Szerokość 520 mm Waga brutto... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Lampa Volta 108 firmy MiLAGRO została wykonana w nowoczesnej technologii oświetlenia ledowego. Neutralna barwa światła najbardziej zbliżona do światła dziennego: 3000 K lub 4000 K i jasny strumień świetlny 3600 lm zapewniają jej przyjemne użytkowanie.
W lampie zainstalowano moduł LED o mocy 36 W, który odpowiada 257 W tradycyjnej żarówki. Dzięki zastosowaniu technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia.
Lampą można włączać i wyłączać oraz regulować za pomocą dołączonego do niej pilota.
Volta 108 doskonale sprawdzi się jako stylowy element nowoczesnych wnętrz.
Ciekawa kolorystyka - wykończenie w białym i transparentnym odcieniu oraz niespotykany kształt - kwadrat z zaokrąglonymi narożnikami to z pewnością największe atuty tego plafonu.
Uniwersalne połączenie kolorów oraz wysokiej jakości materiały, sprawią, że wnętrze domu stanie się miejscem oryginalnym i komfortowym.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Liczba ramion | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Strumień światła | 3600lm |
| Moc | 48W LED |
| Waga netto | 5.18kg |
| Głębokość | 520 mm |
| Szerokość | 520 mm |
| Waga brutto | 6.20kg |
| Wysokość | 60 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Barwa światła | Ciepła Biała 3000K |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | Metal + Akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓ,dło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 48W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".