VTAC1497
3800157648806
131992
Opis produktu Plafon należy do serii nowoczesnych opraw LED V-TAC sterowanych aplikacją V-TAC poprzez sieć WiFi Standard WiFI 802.11 b/g/n Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home Zmiana barwy CCT Ściemnianie Timer Gwiazdy Cechy produktu Moc 40W Strumień (lm) 2800 lm Barwa światła CCT Temperatura barwowa 2700K-6400K Kąt świecenia 120° Napięcie 230V Symbol 1497 Kod kreskowy EAN 3800157648806 Kod produktu...
Opis produktu Plafon należy do serii nowoczesnych opraw LED V-TAC sterowanych aplikacją V-TAC poprzez sieć WiFi Standard WiFI 802.11 b/g/n Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home Zmiana barwy CCT Ściemnianie Timer Gwiazdy Cechy produktu Moc 40W Strumień (lm) 2800 lm Barwa światła CCT Temperatura barwowa 2700K-6400K Kąt świecenia 120° Napięcie 230V Symbol 1497 Kod kreskowy EAN 3800157648806 Kod produktu VT-5141 Seria Plafony Klasa energetyczna A++ Trzonek Oprawa zintegrowana LED Kształt Okrągły Typ modułu LED SMD Czas życia 20000g Współczynnik mocy >,0,9 CRI 80+ Materiał Tworzywo Kolor obudowy Metal Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP20 Stabilność kolorów <,6 Rozmiar 467x70mm Rozmiar montażowy 350 mm Waga produktu 1,446 Objętość 0,018432 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Wydajność lm/W 70 lm/W Opakowanie zbiorcze 5 ETIM EC002892 Kod CN 9405 10 40 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 40W |
| Strumień (lm) | 2800 lm |
| Barwa światła | CCT |
| Temperatura barwowa | 2700K-6400K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 1497 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157648806 |
| Kod produktu | VT-5141 |
| Seria | Plafony |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Kształt | Okrągły |
| Typ modułu LED | SMD |
| Czas życia | 20000g |
| Współczynnik mocy | >,0,9 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor obudowy | Metal |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Rozmiar | 467x70mm |
| Rozmiar montażowy | 350 mm |
| Waga produktu | 1,446 |
| Objętość | 0,018432 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 70 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 5 |
| ETIM | EC002892 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | G |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".