VTAC4966
3800230625816
133195
Opis produktu Plafon wyposażony w wysokiej jakości czujnik mikrofalowy Łatwa instalacja Zastosowanie Parkingi Ciągi komunikacyjne na dużych obszarach Lotniska Porty, centra handlowe itp. Cechy produktu Strumień (lm) 1300 lm Kąt świecenia 360° Napięcie 230V Symbol 4966 Kod kreskowy EAN 3800230625816 Kod produktu VT-8002C Seria Plafony z czujnikiem Klasa energetyczna A Trzonek E27 Kształt Okrągły...
Opis produktu Plafon wyposażony w wysokiej jakości czujnik mikrofalowy Łatwa instalacja Zastosowanie Parkingi Ciągi komunikacyjne na dużych obszarach Lotniska Porty, centra handlowe itp. Cechy produktu Strumień (lm) 1300 lm Kąt świecenia 360° Napięcie 230V Symbol 4966 Kod kreskowy EAN 3800230625816 Kod produktu VT-8002C Seria Plafony z czujnikiem Klasa energetyczna A Trzonek E27 Kształt Okrągły Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50/60Hz Materiał Tworzywo, Aluminium Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP44 Typ czujnika Mikrofalowy Zasięg detekcji 360st Odległość detekcji 1-8m (promień) Można dostosować. Opóźnienie 10min do 12min. Regulowany Obciążenie znamionowe Max. 60W(E27) Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +45st Długość 96mm Rozmiar 296x96mm Waga produktu 1,1 Objętość 0,003682875 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Ilość na palecie 120... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Strumień (lm) | 1300 lm |
| Kąt świecenia | 360° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 4966 |
| Kod kreskowy EAN | 3800230625816 |
| Kod produktu | VT-8002C |
| Seria | Plafony z czujnikiem |
| Klasa energetyczna | A |
| Trzonek | E27 |
| Kształt | Okrągły |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał | Tworzywo, Aluminium |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Typ czujnika | Mikrofalowy |
| Zasięg detekcji | 360st |
| Odległość detekcji | 1-8m (promień) Można dostosować. |
| Opóźnienie | 10min do 12min. Regulowany |
| Obciążenie znamionowe | Max. 60W(E27) |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Długość | 96mm |
| Rozmiar | 296x96mm |
| Waga produktu | 1,1 |
| Objętość | 0,003682875 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 120 |
| Opakowanie zbiorcze | 5 |
| Parametry | Czujnik ruchu |
| ETIM | EC002892 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| IK | IK10 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".