Minimalistyczna linia TROY to jedna z najnowszych kolekcji od znanej i cenionej marki MiLAGRO. Te uniwersalne lampy będą stanowić źródło światła właściwie w każdej przestrzeni. Kolekcja TROY składa się z dwóch wyjątkowych plafonów - każdy z nich ma inną średnicę, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb własnej przestrzeni. Ich owalny kształt, gładka struktura i neutralny, biały kolor z pewnością świetnie wkomponują się w wystrój sufitu w domu, mieszkaniu, biurze czy przestrzeni...
Minimalistyczna linia TROY to jedna z najnowszych kolekcji od znanej i cenionej marki MiLAGRO. Te uniwersalne lampy będą stanowić źródło światła właściwie w każdej przestrzeni. Kolekcja TROY składa się z dwóch wyjątkowych plafonów - każdy z nich ma inną średnicę, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb własnej przestrzeni. Ich owalny kształt, gładka struktura i neutralny, biały kolor z pewnością świetnie wkomponują się w wystrój sufitu w domu, mieszkaniu, biurze czy przestrzeni komercyjnej, jednocześnie zapewniając równomierne oświetlenie pomieszczenia. Plafony z serii TROY od marki MiLAGRO wykonano z połączenia bardzo trwałych tworzyw - szkła oraz metalu. Kolekcję od marki MiLAGRO objęto 24-miesięcznym okresem gwarancji. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Strumień światła 1170 lm Moc 13W Ilość w opakowaniu zbiorczym 4.0000 Wysokość 60 mm Kolor obudowy Biały Marka Eko-Light Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Barwa światła Neutralna 4000K Możliwość ściemniania Nie Szerokość ø330 mm Wymienne żrÓdło światła Tak Źródło światła TAK Materiał TWORZYWO SZTUCZNE + METAL Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Minimalistyczna linia TROY to jedna z najnowszych kolekcji od znanej i cenionej marki MiLAGRO. Te uniwersalne lampy będą stanowić źródło światła właściwie w każdej przestrzeni.
Kolekcja TROY składa się z dwóch wyjątkowych plafonów - każdy z nich ma inną średnicę, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb własnej przestrzeni. Ich owalny kształt, gładka struktura i neutralny, biały kolor z pewnością świetnie wkomponują się w wystrój sufitu w domu, mieszkaniu, biurze czy przestrzeni komercyjnej, jednocześnie zapewniając równomierne oświetlenie pomieszczenia.
Plafony z serii TROY od marki MiLAGRO wykonano z połączenia bardzo trwałych tworzyw - szkła oraz metalu.
Kolekcję od marki MiLAGRO objęto 24-miesięcznym okresem gwarancji.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Strumień światła | 1170 lm |
| Moc | 13W |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4.0000 |
| Wysokość | 60 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Marka | Eko-Light |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Szerokość | ø330 mm |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Materiał | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| Wysyłka w ciągu | 5-10 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 13W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".