OR-PL-302WE27SMR
5901752481091
19104
Producent: ORNO Kod producenta: OR-PL-302WE27SMR Kategoria produktu: Plafony/oprawy oświetleniowe z czujnikiem ruchu Plafon przeznaczony do automatycznego oświetlania pomieszczeń takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny itp. Wyposażony jest w centralnie umieszczony czujnik pasywnej podczerwieni, który reaguje w chwili pojawienia się ruchu. Potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła. Materiał: podstawa stop metalu, klosz szklany,...
Producent: ORNO Kod producenta: OR-PL-302WE27SMR Kategoria produktu: Plafony/oprawy oświetleniowe z czujnikiem ruchu Plafon przeznaczony do automatycznego oświetlania pomieszczeń takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny itp. Wyposażony jest w centralnie umieszczony czujnik pasywnej podczerwieni, który reaguje w chwili pojawienia się ruchu. Potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła. Materiał: podstawa stop metalu, klosz szklany, mleczny. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Źródło światła żarówka E27 Moc 40W Materiał klosza szkło Stopień ochrony IP20 Kolor obudowy biały Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) Ø300 / 99 Sterowanie czujnikiem ruchu tak Typ czujnika PIR Kąt widzenia 360st. Zasięg detekcji Ø6m Regulacja natężenia światła LUX tak Zakres regulacji natężenia światła LUX &,lt,3—2000 lux Regulacja czasu świecenia TIME tak Zakres regulacji TIME min: 10 sek. ± 3 sek., max: 3 min. ± 30 sek. Regulacja zasięgu detekcji SENS nie Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: ORNO
Kod producenta: OR-PL-302WE27SMR
Kategoria produktu: Plafony/oprawy oświetleniowe z czujnikiem ruchu
Plafon przeznaczony do automatycznego oświetlania pomieszczeń takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny itp. Wyposażony jest w centralnie umieszczony czujnik pasywnej podczerwieni, który reaguje w chwili pojawienia się ruchu. Potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła. Materiał: podstawa stop metalu, klosz szklany, mleczny.
| Napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Moc | 40W |
| Materiał klosza | szkło |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kolor obudowy | biały |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | Ø300 / 99 |
| Sterowanie czujnikiem ruchu | tak |
| Typ czujnika | PIR |
| Kąt widzenia | 360st. |
| Zasięg detekcji | Ø6m |
| Regulacja natężenia światła LUX | tak |
| Zakres regulacji natężenia światła LUX | &,lt,3—2000 lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME | tak |
| Zakres regulacji TIME | min: 10 sek. ± 3 sek., max: 3 min. ± 30 sek. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS | nie |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".