Plafon SIENA została wykonana z bezpiecznego tworzywa sztucznego o chromowanym wykończeniu. Źródłem światła w plafonie jest jeden moduł LED, który można wymienić. Dużą zaletą tego modelu jest możliwość regulacji barwy światła za pomocą specjalnego pilota. Dlatego temperatura barwowa waha się w tym przypadku od 3000 K (światło bardzo ciepłe) do 6000 K (światło o zimnej barwie). Jasność z kolei plasuje się na poziomie 8400 lumenów z mozliwością ściemnienia. Moc całkowita lampy wynosi 140 W, co...
Plafon SIENA została wykonana z bezpiecznego tworzywa sztucznego o chromowanym wykończeniu. Źródłem światła w plafonie jest jeden moduł LED, który można wymienić. Dużą zaletą tego modelu jest możliwość regulacji barwy światła za pomocą specjalnego pilota. Dlatego temperatura barwowa waha się w tym przypadku od 3000 K (światło bardzo ciepłe) do 6000 K (światło o zimnej barwie). Jasność z kolei plasuje się na poziomie 8400 lumenów z mozliwością ściemnienia. Moc całkowita lampy wynosi 140 W, co odpowiada 700 W w standardowej żarówce. Wartość napięcia znamionowego wynosi z kolei 230 V. Szerokość plafonu wynosi 100 cm, a wysokość 10 cm, licząc od sufitu. Plafon SIENA w kształcie dysku to nowoczesny i minimalistyczny design. Elegancka oprawa w białym, piaskowym kolorze i metaliczną efektowną obwódką doskonale wkomponuje się w domową przestrzeń, na przykład salou, będąc dyskretnym źródłem światła. Produkt zawiera instrukcję obsługi oraz materiały niezbędne do jego złożenia. Lampa SIENA objęta jest dwuletnią gwarancją. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Waga brutto 10.28kg Wysokość 100 mm Moc 100W LED Wysokość klosza 102cm Waga netto 6.83kg Strumień światła 8400lm... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Plafon SIENA została wykonana z bezpiecznego tworzywa sztucznego o chromowanym wykończeniu. Źródłem światła w plafonie jest jeden moduł LED, który można wymienić. Dużą zaletą tego modelu jest możliwość regulacji barwy światła za pomocą specjalnego pilota. Dlatego temperatura barwowa waha się w tym przypadku od 3000 K (światło bardzo ciepłe) do 6000 K (światło o zimnej barwie). Jasność z kolei plasuje się na poziomie 8400 lumenów z mozliwością ściemnienia. Moc całkowita lampy wynosi 140 W, co odpowiada 700 W w standardowej żarówce. Wartość napięcia znamionowego wynosi z kolei 230 V. Szerokość plafonu wynosi 100 cm, a wysokość 10 cm, licząc od sufitu.
Plafon SIENA w kształcie dysku to nowoczesny i minimalistyczny design. Elegancka oprawa w białym, piaskowym kolorze i metaliczną efektowną obwódką doskonale wkomponuje się w domową przestrzeń, na przykład salou, będąc dyskretnym źródłem światła.
Produkt zawiera instrukcję obsługi oraz materiały niezbędne do jego złożenia. Lampa SIENA objęta jest dwuletnią gwarancją.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Waga brutto | 10.28kg |
| Wysokość | 100 mm |
| Moc | 100W LED |
| Wysokość klosza | 102cm |
| Waga netto | 6.83kg |
| Strumień światła | 8400lm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Marka | MiLAGRO |
| Szerokość | Ø1000mm |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| Materiał | tworzywo sztuczne. metal |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Wysyłka w ciągu | do 48h |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 100W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".