Lampy OSCAR - nocna gwiazda Kolekcja OSCAR składa się z dwóch oryginalnych oraz bardzo prostych w montażu plafonów o średnicy 53 cm oraz wysokości 7 cm. Tak stylowy model będzie dobre prezentował się nawet w małym pomieszczeniu. Lampy OSCAR wykonano z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu są odporne na zarysowania oraz zniszczenia oraz połączono z niezwykle trwałym metalem. Wyróżnikiem tej serii jest klosz przypominający gwiazdę w dwóch kolorach: złotym i czarnym. Dużym...
Lampy OSCAR - nocna gwiazda Kolekcja OSCAR składa się z dwóch oryginalnych oraz bardzo prostych w montażu plafonów o średnicy 53 cm oraz wysokości 7 cm. Tak stylowy model będzie dobre prezentował się nawet w małym pomieszczeniu. Lampy OSCAR wykonano z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu są odporne na zarysowania oraz zniszczenia oraz połączono z niezwykle trwałym metalem. Wyróżnikiem tej serii jest klosz przypominający gwiazdę w dwóch kolorach: złotym i czarnym. Dużym ułatwieniem jest fakt, że lampy OSCAR są sterowane za pomocą pilota. W związku z tym niezależnie od tego, w którym miejscu naszego pomieszczenia przebywamy, możemy uaktywnić pożądany przez nas efekt. Co ważne, możemy także zmienić barwę światła - w zależności od okazji i przeznaczenia pomieszczenia. Kolekcja OSCAR - polski design Moc plafonu wynosi 45 W. W modelu zastosowano energooszczędne diody LED. Warto także zaznaczyć, że moc strumienia świetlnego wynosi 3150 lumenów. Natomiast wartość temperatury barwowej w zależności od nastroju jest zmienna pomiędzy 3000K, a 6000K. Co ważne, lampy z tej kolekcji objęto 24-miesięczną gwarancją producenta. Linia lamp wewnętrznych OSCAR wyprodukowanych przez markę MiLAGRO składa się z dwóch wyjątkowych modeli lamp: • plafon złoty ML6177 • plafon... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Lampy OSCAR - nocna gwiazda
Kolekcja OSCAR składa się z dwóch oryginalnych oraz bardzo prostych w montażu plafonów o średnicy 53 cm oraz wysokości 7 cm. Tak stylowy model będzie dobre prezentował się nawet w małym pomieszczeniu. Lampy OSCAR wykonano z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu są odporne na zarysowania oraz zniszczenia oraz połączono z niezwykle trwałym metalem. Wyróżnikiem tej serii jest klosz przypominający gwiazdę w dwóch kolorach: złotym i czarnym.
Dużym ułatwieniem jest fakt, że lampy OSCAR są sterowane za pomocą pilota. W związku z tym niezależnie od tego, w którym miejscu naszego pomieszczenia przebywamy, możemy uaktywnić pożądany przez nas efekt. Co ważne, możemy także zmienić barwę światła - w zależności od okazji i przeznaczenia pomieszczenia.
Kolekcja OSCAR - polski design
Moc plafonu wynosi 45 W. W modelu zastosowano energooszczędne diody LED. Warto także zaznaczyć, że moc strumienia świetlnego wynosi 3150 lumenów. Natomiast wartość temperatury barwowej w zależności od nastroju jest zmienna pomiędzy 3000K, a 6000K. Co ważne, lampy z tej kolekcji objęto 24-miesięczną gwarancją producenta.
Linia lamp wewnętrznych OSCAR wyprodukowanych przez markę MiLAGRO składa się z dwóch wyjątkowych modeli lamp:
• plafon złoty ML6177
• plafon czarny ML6178
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 1.45kg |
| Waga brutto | 1.94kg |
| Waga opakowania zbiorczego | 11.35kg |
| Nowości | 20/21 |
| Strumień światła | 3150lm |
| Moc | 45W LED |
| Wysokość klosza | 5cm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5szt |
| Wysokość | 70 mm |
| Kolor obudowy | Biel / Złoto |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Marka | MiLAGRO |
| Szerokość | Ø530mm |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| Źródło światła | TAK |
| Materiał | tworzywo sztuczne. metal |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 45W LED |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".