ML6396
5902693763963
143159
Lampy MEGAN – stylowe plafony dla wymagających Lampy z kolekcji MEGAN polskiej marki MiLAGRO reprezentują sobą wszystko to, czego wymaga się od nowoczesnego oświetlenia sufitowego: zapewniają optymalny poziom jasności, przyciągają wzrok znakomitym designem, a do tego łatwo można nimi sterować przy pomocy pilota. W skład tej serii wchodzą dwa okrągłe plafony w kolorze białym, różniące się od siebie wielkością. Duży model ma średnicę 48 cm, mniejszy – 30 centymetrów. Minimalistyczne, a...
Lampy MEGAN – stylowe plafony dla wymagających Lampy z kolekcji MEGAN polskiej marki MiLAGRO reprezentują sobą wszystko to, czego wymaga się od nowoczesnego oświetlenia sufitowego: zapewniają optymalny poziom jasności, przyciągają wzrok znakomitym designem, a do tego łatwo można nimi sterować przy pomocy pilota. W skład tej serii wchodzą dwa okrągłe plafony w kolorze białym, różniące się od siebie wielkością. Duży model ma średnicę 48 cm, mniejszy – 30 centymetrów. Minimalistyczne, a zarazem niezwykle eleganckie lampy MEGAN to propozycja idealna do nowoczesnych wnętrz. Okrągły kształt w połączeniu z subtelną kolorystyką doskonale komponować się będzie z białymi meblami, jednolitymi kolorami i gładkimi fakturami. Zarówno mniejszy, jak i większy plafon z powodzeniem zamontować można w przestronnym salonie, a także w niewielkiej, jasnej sypialni. W tej ostatniej najlepiej zawiesić plafon tuż nad łóżkiem, ponieważ po włączeniu odpowiedniej funkcji lampa może zapewnić niemal magiczny efekt rozgwieżdżonego nieba. Kolekcja MEGAN – doskonały design w parze z funkcjonalnością Lampy sufitowe z kolekcji MEGAN przykuwają wzrok fantastycznym wyglądem, a do tego zachwycają najwyższą jakością. Wykonane zostały one z bardzo trwałego, odpornego na uszkodzenia i upływ czasu metalu, a... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Lampy MEGAN – stylowe plafony dla wymagających
Lampy z kolekcji MEGAN polskiej marki MiLAGRO reprezentują sobą wszystko to, czego wymaga się od nowoczesnego oświetlenia sufitowego: zapewniają optymalny poziom jasności, przyciągają wzrok znakomitym designem, a do tego łatwo można nimi sterować przy pomocy pilota. W skład tej serii wchodzą dwa okrągłe plafony w kolorze białym, różniące się od siebie wielkością. Duży model ma średnicę 48 cm, mniejszy – 30 centymetrów.
Minimalistyczne, a zarazem niezwykle eleganckie lampy MEGAN to propozycja idealna do nowoczesnych wnętrz. Okrągły kształt w połączeniu z subtelną kolorystyką doskonale komponować się będzie z białymi meblami, jednolitymi kolorami i gładkimi fakturami. Zarówno mniejszy, jak i większy plafon z powodzeniem zamontować można w przestronnym salonie, a także w niewielkiej, jasnej sypialni. W tej ostatniej najlepiej zawiesić plafon tuż nad łóżkiem, ponieważ po włączeniu odpowiedniej funkcji lampa może zapewnić niemal magiczny efekt rozgwieżdżonego nieba.
Kolekcja MEGAN – doskonały design w parze z funkcjonalnością
Lampy sufitowe z kolekcji MEGAN przykuwają wzrok fantastycznym wyglądem, a do tego zachwycają najwyższą jakością. Wykonane zostały one z bardzo trwałego, odpornego na uszkodzenia i upływ czasu metalu, a także z nowoczesnego tworzywa sztucznego. Większy model zawiera w zestawie moduł świetlny LED o mocy 48 W, natomiast mniejszy o mocy 24 W. Kierując się troską o użytkowników i chcąc zapewnić im maksymalny komfort, producent wyposażył oba plafony również w piloty zdalnego sterowania, umożliwiające między innymi włączenie efektu migających gwiazd i zmianę barwy światła.
Kolekcja lamp MEGAN składa się z następujących modeli:
• Plafon sufitowy o średnicy 48 cm ML6397
• Plafon sufitowy o średnicy 38 cm ML6396
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.60kg |
| Waga opakowania zbiorczego | 10.30kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10szt |
| Strumień światła | 1680lm |
| Nowości | 20/21 |
| Moc | 24W LED |
| Wysokość klosza | 5cm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Marka | MiLAGRO |
| Szerokość | Ø380mm |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| Źródło światła | TAK |
| Materiał | tworzywo sztuczne. metal |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 24W LED |
| Napięcie | 230V |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".