ML6176
5902693761761
143020
Lampa LENA – kobiece oblicze funkcjonalności Lampa sufitowa LENA polskiej marki MiLAGRO to propozycja, która zachwyca znakomitym designem, łączącym wyraźną, geometryczną formę z delikatnymi, bardzo kobiecymi detalami. Okrągły, biały klosz o średnicy 48 centymetrów ozdobiony został kompozycją niewielkich kół, które niczym szlachetna kolia dzielą go na dwie niemal równe części. Elegancki plafon sufitowy LENA nikogo nie pozostawi obojętnym. Misterne biało-czarne detale na powierzchni...
Lampa LENA – kobiece oblicze funkcjonalności Lampa sufitowa LENA polskiej marki MiLAGRO to propozycja, która zachwyca znakomitym designem, łączącym wyraźną, geometryczną formę z delikatnymi, bardzo kobiecymi detalami. Okrągły, biały klosz o średnicy 48 centymetrów ozdobiony został kompozycją niewielkich kół, które niczym szlachetna kolia dzielą go na dwie niemal równe części. Elegancki plafon sufitowy LENA nikogo nie pozostawi obojętnym. Misterne biało-czarne detale na powierzchni mlecznego klosza przekuwają spojrzenia i sprawiają, że lampa zdobi sufit niczym nowoczesne dzieło sztuki. Model ten doskonale wkomponuje się we wnętrza, urządzone w stylu glamour, a także zaaranżowane w duchu modernistycznym. W tych ostatnich przełamie nieco surową przestrzeń, dodając jej lekkości i kobiecości. Z uwagi na uniwersalną, czarno-białą barwę lampa LENA znakomicie prezentować się będzie na tle ścian i sufitów w niemal każdej kolorystyce: zarówno jasnych, pastelowych przestrzeni, jak i głębokich, ciemnych płaszczyzn. Seria LENA – najwyższa, polska jakość Stylowy plafon LENA wykonany został w Polsce, wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących maksymalną trwałość i wytrzymałość oprawy. Do jej produkcji wykorzystano bowiem metal i nowoczesne tworzywo sztuczne. Lampa LENA... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Lampa LENA – kobiece oblicze funkcjonalności
Lampa sufitowa LENA polskiej marki MiLAGRO to propozycja, która zachwyca znakomitym designem, łączącym wyraźną, geometryczną formę z delikatnymi, bardzo kobiecymi detalami. Okrągły, biały klosz o średnicy 48 centymetrów ozdobiony został kompozycją niewielkich kół, które niczym szlachetna kolia dzielą go na dwie niemal równe części.
Elegancki plafon sufitowy LENA nikogo nie pozostawi obojętnym. Misterne biało-czarne detale na powierzchni mlecznego klosza przekuwają spojrzenia i sprawiają, że lampa zdobi sufit niczym nowoczesne dzieło sztuki. Model ten doskonale wkomponuje się we wnętrza, urządzone w stylu glamour, a także zaaranżowane w duchu modernistycznym. W tych ostatnich przełamie nieco surową przestrzeń, dodając jej lekkości i kobiecości. Z uwagi na uniwersalną, czarno-białą barwę lampa LENA znakomicie prezentować się będzie na tle ścian i sufitów w niemal każdej kolorystyce: zarówno jasnych, pastelowych przestrzeni, jak i głębokich, ciemnych płaszczyzn.
Seria LENA – najwyższa, polska jakość
Stylowy plafon LENA wykonany został w Polsce, wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących maksymalną trwałość i wytrzymałość oprawy. Do jej produkcji wykorzystano bowiem metal i nowoczesne tworzywo sztuczne. Lampa LENA współpracuje z żarówkami typu LED o mocy 40 W, a praktyczny pilot pozwala na zdalne kontrolowanie lampy. Przy jego użyciu można nie tylko włączać i wyłączać oświetlenie, ale również zmieniać natężenie światła i jego barwę, wybierając wariant zimny, ciepły lub neutralny.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 1.53kg |
| Waga opakowania zbiorczego | 12.72kg |
| Waga brutto | 2.17kg |
| Nowości | 20/21 |
| Strumień światła | 2800lm |
| Moc | 40W LED |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5szt |
| Wysokość klosza | 6cm |
| Wysokość | 80 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Marka | MiLAGRO |
| Szerokość | Ø480mm |
| Źródło światła | TAK |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| Materiał | tworzywo sztuczne. metal |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 40W LED |
| Napięcie | 230V |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".