B71A904
5905548276694
92414
Plafon MVL-07B7 v.2 przeznaczony jest do automatycznego oświetlenia wewnętrznych części posesji. Wyposażony jest w aktywny mikrofalowy czujnik ruchu, ktry wysyła i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (5,8GHz). Detekcja ruchu odbywa się przy wykorzystaniu zjawiska Dopplera, czyli na zasadzie pomiaru rżnic fal odbitych od poruszającego się obiektu w zadanym sektorze widzialności czujnika (np. w wyniku ruchu znajdującej się tam osoby). Jeśli w sektorze widzialności...
Plafon MVL-07B7 v.2 przeznaczony jest do automatycznego oświetlenia wewnętrznych części posesji. Wyposażony jest w aktywny mikrofalowy czujnik ruchu, ktry wysyła i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (5,8GHz). Detekcja ruchu odbywa się przy wykorzystaniu zjawiska Dopplera, czyli na zasadzie pomiaru rżnic fal odbitych od poruszającego się obiektu w zadanym sektorze widzialności czujnika (np. w wyniku ruchu znajdującej się tam osoby). Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się jakiś obiekt, automatycznie włącza się oświetlenie i pozostaje włączone tak długo, jak długo czujnik ruchu wykrywa obecność (ruch obiektu) w obrębie pola „widzenia. Jeśli w określonym (zadanym przez użytkownika) czasie nie zostanie wykryta obecność, oświetlenie zostanie automatycznie wyłączone. W odrżnieniu od pasywnych czujnikw podczerwieni PIR, czujniki mikrofalowe lepiej wykrywają ruch obiektw w kierunku od/do czujnika (czujniki PIR lepiej reagują na ruch obiektu w poprzek wiązki). Oglnie czujniki mikrofalowe charakteryzują się dużo lepszą wykrywalnością ruchu w porwnaniu do czujnikw ruchu PIR. Mogą reagować na ruch obiektu za drzwiami, szybami, meblami a nawet cienkimi ściankami działowymi. Plafon MVL-07B7 v.2 posiada wbudowany zestaw 32 elementw LED świecących... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Plafon MVL-07B7 v.2 przeznaczony jest do automatycznego oświetlenia wewnętrznych części posesji. Wyposażony jest w aktywny mikrofalowy czujnik ruchu, ktry wysyła i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (5,8GHz).
Detekcja ruchu odbywa się przy wykorzystaniu zjawiska Dopplera, czyli na zasadzie pomiaru rżnic fal odbitych od poruszającego się obiektu w zadanym sektorze widzialności czujnika (np. w wyniku ruchu znajdującej się tam osoby). Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się jakiś obiekt, automatycznie włącza się oświetlenie i pozostaje włączone tak długo, jak długo czujnik ruchu wykrywa obecność (ruch obiektu) w obrębie pola „widzenia. Jeśli w określonym (zadanym przez użytkownika) czasie nie zostanie wykryta obecność, oświetlenie zostanie automatycznie wyłączone. W odrżnieniu od pasywnych czujnikw podczerwieni PIR, czujniki mikrofalowe lepiej wykrywają ruch obiektw w kierunku od/do czujnika (czujniki PIR lepiej reagują na ruch obiektu w poprzek wiązki). Oglnie czujniki mikrofalowe charakteryzują się dużo lepszą wykrywalnością ruchu w porwnaniu do czujnikw ruchu PIR. Mogą reagować na ruch obiektu za drzwiami, szybami, meblami a nawet cienkimi ściankami działowymi.
Plafon MVL-07B7 v.2 posiada wbudowany zestaw 32 elementw LED świecących światłem o barwie neutralnej-białej, o łącznej mocy rwnej 18 W. Strumień światła lampy określony jest na poziomie 1350 lm, czyli daje około 3 razy więcej światła niż podobny plafon wyposażony w zwykłą żarwkę wolframową o mocy 75 W.
Plafon wyposażono w specjalny sensor foto-optyczny oraz wielosegmentowy przełącznik typu Dip-Switch umożliwiający bardzo precyzyjne ustawienie automatyki lampy, czyli:
Wyjście nadajnika czujnika ruchu plafonu MVL-07B7 v.2 emituję falę wysokiej częstotliwości o mocy nie przekraczającej 0,2mW, co oznacza, iż emitowana moc jest praktycznie około 500 razy mniejsza niż moc emitowana przez telefony komrkowe bądź kuchenki mikrofalowe.
| Oświetlenie | |
| Częstotliwość pracy | 5,8 GHz |
| Napięcie zasilania | 230 V AC / 50 Hz |
| Współczynnik ochrony | IP44 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | mikrofalowy |
| Moc sygnału nadajnika | 5,42 dB |
| Zalecane miejsce instalacji | sufity, wewnątrz pomieszczeń |
| Kąt wykrywania ruchu | 360° |
| Zasięg wykrywania ruchu | 4 m / 8 m |
| Zakres regulacji zwłoki czasowej | 10 s / 90 s / 3 min / 10 min (ustawiany skokowo) |
| Zakres regulacji progu światła zewn. | 5 lx / 15 lx / 50 lx / 2000 lx (ustawiany skokowo) |
| Maks. obciążenie rezystancyjne | ---- |
| Maks. obciążenie indukcyjne | 18 W |
| Wymiary (W x SZ x G) | ∅295 x 95 mm |
| Strumień światła | 1350 lm |
| Regulacja parametrów czujnika | Tak |
| Regulacja czułości sensora | Tak |
| Regulacja czasu podtrzymania oświetlenia | Tak |
| Regulacja oświetlenie zawnętrznego | Tak |
| Regulacja czasu ściemniania oświetlenia | Tak |
| Regulacja jasności funkcji ściemniacza | Tak |
| Regulacja błyskania i trybu ręcznego | Nie |
| Temperaturowy zakres pracy | -10ºC ~ +40ºC |
| Stopień wytrzymałości mechanicznej | IK05 |
| Waga netto | 550 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 316 x 315 x 100 mm |
| Waga brutto | 756 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".