PLAFONY marki Eko-Light wykonano z wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim z tworzywa sztucznego. O jego jakości świadczy z pewnością stopień ochrony, jaki przypisano osprzętowi - IP44. Takie oznaczenie gwarantuje, że plafony są skutecznie chronione przed pyłami, wilgocią i strumieniami wody. W związku z tym te plafony mogą być bez problemu instalowane także na zewnątrz budynków, na przykład do oświetlenia podwórka, podjazdu czy też ogrodu. Plafony wyposażono w LEDowe, wymienne źródła...
PLAFONY marki Eko-Light wykonano z wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim z tworzywa sztucznego. O jego jakości świadczy z pewnością stopień ochrony, jaki przypisano osprzętowi - IP44. Takie oznaczenie gwarantuje, że plafony są skutecznie chronione przed pyłami, wilgocią i strumieniami wody. W związku z tym te plafony mogą być bez problemu instalowane także na zewnątrz budynków, na przykład do oświetlenia podwórka, podjazdu czy też ogrodu. Plafony wyposażono w LEDowe, wymienne źródła światła, dzięki czemu są oszczędniejsze i bardziej ekologiczne. Plafony o okrągłym kształcie są dostępne w trzech wersjach mocy 12W, 18W i 24W. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.6 kg Waga brutto 0.66 kg Ilość w opakowaniu zbiorczym 10.0000 Moc 12 W Kąt świecenia 180 ° Waga opakowania zbiorczego 7.2 kg Głębokość 85 mm Strumień światła 960 lm Producent Eko-Light Marka Eko-Light Stopień ochrony IP44 Barwa światła Neutralna 4000K Możliwość ściemniania Nie Szerokość Ø270 mm Kolor obudowy Srebrny Źródło światła TAK Materiał TWORZYWO SZTUCZNE + METAL Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
PLAFONY marki Eko-Light wykonano z wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim z tworzywa sztucznego. O jego jakości świadczy z pewnością stopień ochrony, jaki przypisano osprzętowi - IP44. Takie oznaczenie gwarantuje, że plafony są skutecznie chronione przed pyłami, wilgocią i strumieniami wody. W związku z tym te plafony mogą być bez problemu instalowane także na zewnątrz budynków, na przykład do oświetlenia podwórka, podjazdu czy też ogrodu.
Plafony wyposażono w LEDowe, wymienne źródła światła, dzięki czemu są oszczędniejsze i bardziej ekologiczne. Plafony o okrągłym kształcie są dostępne w trzech wersjach mocy 12W, 18W i 24W.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.6 kg |
| Waga brutto | 0.66 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10.0000 |
| Moc | 12 W |
| Kąt świecenia | 180 ° |
| Waga opakowania zbiorczego | 7.2 kg |
| Głębokość | 85 mm |
| Strumień światła | 960 lm |
| Producent | Eko-Light |
| Marka | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Szerokość | Ø270 mm |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Źródło światła | TAK |
| Materiał | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| Wysyłka w ciągu | 5-10 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 12W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".