Stylowe i eleganckie, a jednocześnie nowoczesne wnętrza to miejsce idealne dla lamp z kolekcji LAYLA. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów. W tej serii dostępne są dwie lampy sufitowe. Kolekcja idealnie sprawdzi się w salonie lub sypialni. Lampa sufitowa LAYLA wykonana jest z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. Natęrzenie światła regulowane jest przy pomocy pilota, którym można rówieniż zmieniać barwę światła pomiędzy 3000K, 4000K i 6000K. Dzięki specjalnie wykonanemy kloszowi...
Stylowe i eleganckie, a jednocześnie nowoczesne wnętrza to miejsce idealne dla lamp z kolekcji LAYLA. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów. W tej serii dostępne są dwie lampy sufitowe. Kolekcja idealnie sprawdzi się w salonie lub sypialni. Lampa sufitowa LAYLA wykonana jest z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. Natęrzenie światła regulowane jest przy pomocy pilota, którym można rówieniż zmieniać barwę światła pomiędzy 3000K, 4000K i 6000K. Dzięki specjalnie wykonanemy kloszowi lampy po włączeniu otrzymunjemy efekt gwieździstego nieba. Kolekcja od marki MiLAGRO jest objęta gwarancją producenta. Czas jej trwania wynosi 24 miesiące. W tym okresie wszelkie naprawy są świadczone nieodpłatnie. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 1.18kg Waga brutto 1.50kg Kąt świecenia 160° Strumień światła 3300lm Wysokość klosza 3cm Wysokość 60 mm Moc 66W LED Ilość w opakowaniu zbiorczym 6szt Waga opakowania zbiorczego 9kg Kolor obudowy Biały Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Marka MiLAGRO Szerokość Ø500mm Wymienne żrÓdło światła Tak Możliwość ściemniania TAK Źródło światła TAK Materiał tworzywo sztuczne.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Stylowe i eleganckie, a jednocześnie nowoczesne wnętrza to miejsce idealne dla lamp z kolekcji LAYLA. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów. W tej serii dostępne są dwie lampy sufitowe. Kolekcja idealnie sprawdzi się w salonie lub sypialni.
Lampa sufitowa LAYLA wykonana jest z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. Natęrzenie światła regulowane jest przy pomocy pilota, którym można rówieniż zmieniać barwę światła pomiędzy 3000K, 4000K i 6000K.
Dzięki specjalnie wykonanemy kloszowi lampy po włączeniu otrzymunjemy efekt gwieździstego nieba.
Kolekcja od marki MiLAGRO jest objęta gwarancją producenta. Czas jej trwania wynosi 24 miesiące. W tym okresie wszelkie naprawy są świadczone nieodpłatnie.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 1.18kg |
| Waga brutto | 1.50kg |
| Kąt świecenia | 160° |
| Strumień światła | 3300lm |
| Wysokość klosza | 3cm |
| Wysokość | 60 mm |
| Moc | 66W LED |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6szt |
| Waga opakowania zbiorczego | 9kg |
| Kolor obudowy | Biały |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Marka | MiLAGRO |
| Szerokość | Ø500mm |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| Źródło światła | TAK |
| Materiał | tworzywo sztuczne. metal |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 66W LED |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".