ML4219
5902693742197
142431
Efektowne lampy z kolekcji CRUZ stanowią świetny dodatek dekoracyjny do eleganckich wnętrz. Oprawy zachwycają swoim wyglądem i przyciągają wzrok. Lampy sufitowe CRUZE wykonane sę z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. Natężenie światła regulowane jest przy pomocy pilota, którym można również zmieniać barwę światła pomiędzy 3000K, 4000K i 6000K. Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje...
Efektowne lampy z kolekcji CRUZ stanowią świetny dodatek dekoracyjny do eleganckich wnętrz. Oprawy zachwycają swoim wyglądem i przyciągają wzrok. Lampy sufitowe CRUZE wykonane sę z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. Natężenie światła regulowane jest przy pomocy pilota, którym można również zmieniać barwę światła pomiędzy 3000K, 4000K i 6000K. Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.86kg Waga brutto 1.18kg Kąt świecenia 160° Strumień światła 2000lm Wysokość klosza 3.5cm Moc 40W LED Wysokość 60 mm Ilość w opakowaniu zbiorczym 6szt Waga opakowania zbiorczego 8.25kg Kolor obudowy Biały Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Marka MiLAGRO Szerokość Ø400mm Wymienne żrÓdło światła Tak Źródło światła TAK Możliwość ściemniania TAK Materiał tworzywo sztuczne. metal Barwa światła ZMIENNA 3000K÷6000K Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Efektowne lampy z kolekcji CRUZ stanowią świetny dodatek dekoracyjny do eleganckich wnętrz. Oprawy zachwycają swoim wyglądem i przyciągają wzrok.
Lampy sufitowe CRUZE wykonane sę z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. Natężenie światła regulowane jest przy pomocy pilota, którym można również zmieniać barwę światła pomiędzy 3000K, 4000K i 6000K.
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.86kg |
| Waga brutto | 1.18kg |
| Kąt świecenia | 160° |
| Strumień światła | 2000lm |
| Wysokość klosza | 3.5cm |
| Moc | 40W LED |
| Wysokość | 60 mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6szt |
| Waga opakowania zbiorczego | 8.25kg |
| Kolor obudowy | Biały |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Marka | MiLAGRO |
| Szerokość | Ø400mm |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| Materiał | tworzywo sztuczne. metal |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 40W LED |
| Napięcie | 230V |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".