Producent: ORNO Kod producenta: OR-PL-316WE27PMM Kategoria produktu: Plafony/oprawy oświetleniowe z czujnikiem ruchu Plafon przeznaczony do automatycznego oświetlania pomieszczeń takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny, pomieszczenia gospodarcze, oświetlenie na zewnątrz budynku itp. Wyposażony jest w mikrofalowy czujnik ruchu, który umieszczony jest wewnątrz i w zależności od ustawień wykryje nawet najmniejszy ruch. Dzięki trzem potencjometrom czujnik może być...
Producent: ORNO Kod producenta: OR-PL-316WE27PMM Kategoria produktu: Plafony/oprawy oświetleniowe z czujnikiem ruchu Plafon przeznaczony do automatycznego oświetlania pomieszczeń takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny, pomieszczenia gospodarcze, oświetlenie na zewnątrz budynku itp. Wyposażony jest w mikrofalowy czujnik ruchu, który umieszczony jest wewnątrz i w zależności od ustawień wykryje nawet najmniejszy ruch. Dzięki trzem potencjometrom czujnik może być ustawiony odpowiednio do potrzeb, tak aby działać dokładnie w momencie przebywania i ruchu osób na danym obszarze. Regulacja: czasu świecenia, czułości natężenia światła i zasięgu wykrywania ruchu. Materiał: podstawa poliwęglan (PC), klosz poliwęglan (PC) nietłukący, mleczny. Oprawka E27. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Źródło światła żarówka E27 Moc 60W Materiał klosza poliwęglan Stopień ochrony IP44 Kolor obudowy biały Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) Ø300 / 112 Sterowanie czujnikiem ruchu tak Typ czujnika mikrofalowy Kąt widzenia 360st. Zasięg detekcji Ø2m–16m Regulacja natężenia światła LUX tak Zakres regulacji natężenia światła LUX &,lt,3—2000 lux Regulacja czasu świecenia TIME... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: ORNO
Kod producenta: OR-PL-316WE27PMM
Kategoria produktu: Plafony/oprawy oświetleniowe z czujnikiem ruchu
Plafon przeznaczony do automatycznego oświetlania pomieszczeń takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny, pomieszczenia gospodarcze, oświetlenie na zewnątrz budynku itp. Wyposażony jest w mikrofalowy czujnik ruchu, który umieszczony jest wewnątrz i w zależności od ustawień wykryje nawet najmniejszy ruch. Dzięki trzem potencjometrom czujnik może być ustawiony odpowiednio do potrzeb, tak aby działać dokładnie w momencie przebywania i ruchu osób na danym obszarze. Regulacja: czasu świecenia, czułości natężenia światła i zasięgu wykrywania ruchu. Materiał: podstawa poliwęglan (PC), klosz poliwęglan (PC) nietłukący, mleczny. Oprawka E27.
| Napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Moc | 60W |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Kolor obudowy | biały |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | Ø300 / 112 |
| Sterowanie czujnikiem ruchu | tak |
| Typ czujnika | mikrofalowy |
| Kąt widzenia | 360st. |
| Zasięg detekcji | Ø2m–16m |
| Regulacja natężenia światła LUX | tak |
| Zakres regulacji natężenia światła LUX | &,lt,3—2000 lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME | tak |
| Zakres regulacji TIME | min: 10 sek. ± 3 sek., max: 12 min. ± 1 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS | tak |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".