Dzięki swojemu powściągliwemu designowi i wysokiej jasności, duża, okrągła lampa sufitowa Valter będzie doskonałym wyborem do niemal każdego nowoczesnego salonu, sypialni lub gabinetu. Ten model składający się z brązowej metalowej oprawy i białego klosza z tworzywa sztucznego dyskretnie wtopi się w jasny kolor sufitu. Lampa Valter ma wbudowane energooszczędne źródło światła LED o mocy 36W, strumie Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 3750
Dzięki swojemu powściągliwemu designowi i wysokiej jasności, duża, okrągła lampa sufitowa Valter będzie doskonałym wyborem do niemal każdego nowoczesnego salonu, sypialni lub gabinetu. Ten model składający się z brązowej metalowej oprawy i białego klosza z tworzywa sztucznego dyskretnie wtopi się w jasny kolor sufitu. Lampa Valter ma wbudowane energooszczędne źródło światła LED o mocy 36W, strumieniu świetlnym 2250 lumenów i żywotności 30 000 godzin. Temperatura barwowa inteligentnej żarówki wynosi 3000K i odpowiednio emituje ona ciepłe białe światło, tworząc w pomieszczeniu przytulną, intymną atmosferę. Lampa ta jest ponadto ściemniana, co oznacza, że jej jasność można regulować w 3 stopniach za pomocą przełącznika ściennego. Średnica lampy sufitowej Valter wynosi 515mm, a jej odległość od sufitu to 80mm.
Lampy sufitowe zwykle nie przyciągają uwagi, większość z nich jest dyskretna. Są często wybierane do oświetlania kuchni lub łazienki ze względu na ich funkcjonalność i gładki design. Jednakże bardziej wyjątkowe i kolorowe modele mogą dobrze spełniać swoją rolę w salonie. Są one również dostępne z oświetleniem LED.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy sufitowe |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny, sypialnia, pokój do pracy |
| Temperatura barwowa | ciepła biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 2250 |
| Specyfikacje źródła światła | 36W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | Brązowy |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 30000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | G |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 36.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 36W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Odległość od sufitu | 80.0 |
| Średnica | 515.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 9.1 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 54.6 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 54.6 |
| Waga netto (kg) | 2.08 |
| Waga brutto | 2.12 |
| barwa światła (K) | 3000 |
| ściemniacz | tak |
| metoda ściemniania | 3-stopniowe przyciemnianie za pomocą przełącznika ściennego |
| numer klosza | 19891 |
| klasa ochronności | II |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa sufitowa |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".