RABALUX-5275
5998250352756
160701
Oprawa 5275 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 5275 Oświetlenie natynkowe i podtynkowe wprowadza nowy wymiar w oświetlaniu pomieszczeń. Ze względu na dużą różnorodność form i rozmiarów oraz funkcjonalny design, każdy może znaleźć coś dla siebie. Oświetlenie natynkowe i podtynkowe jest rozwiązaniem praktycznym a także oszczędzającym miejsce w kuchni, salonie oraz w łazience. Parametry lampy Kategoria produktu Lampy wewnętrzne Typ Natynkowe i podtynkowe...
Oprawa 5275 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 5275 Oświetlenie natynkowe i podtynkowe wprowadza nowy wymiar w oświetlaniu pomieszczeń. Ze względu na dużą różnorodność form i rozmiarów oraz funkcjonalny design, każdy może znaleźć coś dla siebie. Oświetlenie natynkowe i podtynkowe jest rozwiązaniem praktycznym a także oszczędzającym miejsce w kuchni, salonie oraz w łazience. Parametry lampy Kategoria produktu Lampy wewnętrzne Typ Natynkowe i podtynkowe oświetlenie Styl Minimalistyczne Pomieszczenie łazienka Temperatura barwowa naturalna biel Strumień świetlny źródła światła (lm) 230 Specyfikacje źródła światła 3W Technologia LED tak Stopień ochrony IP IP44 Kolor lampy srebrny Materiał lampy tworzywo sztuczne Kolor klosza biały Materiał klosza tworzywo sztuczne Czas życia źródła światła (h) 25000 Klasa energetyczna źródła światła G Gwarancja (lata) 1 Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) 3.0 Specyfikacje oprawy oświetleniowej LED 3W Stosowane napięcie 230V, 50Hz Odległość od sufitu 10.0 Średnica 85.0 Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) 12.0 Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) 5.5 Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm)... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 5275
Oświetlenie natynkowe i podtynkowe wprowadza nowy wymiar w oświetlaniu pomieszczeń. Ze względu na dużą różnorodność form i rozmiarów oraz funkcjonalny design, każdy może znaleźć coś dla siebie. Oświetlenie natynkowe i podtynkowe jest rozwiązaniem praktycznym a także oszczędzającym miejsce w kuchni, salonie oraz w łazience.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Natynkowe i podtynkowe oświetlenie |
| Styl | Minimalistyczne |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Temperatura barwowa | naturalna biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 230 |
| Specyfikacje źródła światła | 3W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Kolor lampy | srebrny |
| Materiał lampy | tworzywo sztuczne |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 25000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | G |
| Gwarancja (lata) | 1 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 3.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 3W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Odległość od sufitu | 10.0 |
| Średnica | 85.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 12.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 5.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 9.0 |
| Waga netto (kg) | 0.068 |
| Waga brutto | 0.111 |
| barwa światła (K) | 4000 |
| głębokość otworu montażowego (mm) | 25.0 |
| klasa ochronności | II |
| Fényforrás fényárama | 400 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Rodzaj lampy | Natynkowe i podtynkowe oświetlenie |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".