RABALUX-4634
5998250346342
160795
Oprawa 4634 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 4634 Dająca gwieździsty efekt. kwadratowa lampa sufitowa Tayla. łączy prosty. czysty design z wieloma dodatkowymi funkcjami. Będzie świetnym wyborem do każdego nowoczesnego salonu lub sypialni. Metalowa oprawa. w kolorze chromu. z zaokrąglonymi narożnikami jest uzupełniona białym plastikowym kloszem. Ta lampa sufitowa zawiera wbudowane źródło światła LED o żywotności 25 000 godzin. mocy 72 W. strumieniu świetlnym 6 800 lumenów i...
Oprawa 4634 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 4634 Dająca gwieździsty efekt. kwadratowa lampa sufitowa Tayla. łączy prosty. czysty design z wieloma dodatkowymi funkcjami. Będzie świetnym wyborem do każdego nowoczesnego salonu lub sypialni. Metalowa oprawa. w kolorze chromu. z zaokrąglonymi narożnikami jest uzupełniona białym plastikowym kloszem. Ta lampa sufitowa zawiera wbudowane źródło światła LED o żywotności 25 000 godzin. mocy 72 W. strumieniu świetlnym 6 800 lumenów i temperaturze barwowej. którą można regulować w zakresie 3000&ndash,6 500 K za pomocą przełącznika ściennego lub pilota. Tayla ma opcję przyciemniania. tzn. jej jasność można dowolnie zmieniać za pomocą pilota. Dodatkowo lampa posiada: funkcję pamięci. a także timer i funkcję oświetlenia nocnego. Wymiary inteligentnego oświetlenia Tayla to: 440x440mm. odległość od sufitu 70mm. średnica podstawy 400mm. Lampy sufitowe zwykle nie przyciągają uwagi. większość z nich jest dyskretna. Są często wybierane do oświetlania kuchni lub łazienki ze względu na ich funkcjonalność i gładki design. Jednakże bardziej wyjątkowe i kolorowe modele mogą dobrze spełniać swoją rolę w salonie. Są one również dostępne z oświetleniem LED. Parametry lampy Kategoria produktu Lampy wewnętrzne Typ Lampy... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 4634
Dająca gwieździsty efekt. kwadratowa lampa sufitowa Tayla. łączy prosty. czysty design z wieloma dodatkowymi funkcjami. Będzie świetnym wyborem do każdego nowoczesnego salonu lub sypialni. Metalowa oprawa. w kolorze chromu. z zaokrąglonymi narożnikami jest uzupełniona białym plastikowym kloszem. Ta lampa sufitowa zawiera wbudowane źródło światła LED o żywotności 25 000 godzin. mocy 72 W. strumieniu świetlnym 6 800 lumenów i temperaturze barwowej. którą można regulować w zakresie 3000&ndash,6 500 K za pomocą przełącznika ściennego lub pilota. Tayla ma opcję przyciemniania. tzn. jej jasność można dowolnie zmieniać za pomocą pilota. Dodatkowo lampa posiada: funkcję pamięci. a także timer i funkcję oświetlenia nocnego. Wymiary inteligentnego oświetlenia Tayla to: 440x440mm. odległość od sufitu 70mm. średnica podstawy 400mm.
Lampy sufitowe zwykle nie przyciągają uwagi. większość z nich jest dyskretna. Są często wybierane do oświetlania kuchni lub łazienki ze względu na ich funkcjonalność i gładki design. Jednakże bardziej wyjątkowe i kolorowe modele mogą dobrze spełniać swoją rolę w salonie. Są one również dostępne z oświetleniem LED.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy sufitowe |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny. pokój do pracy |
| Temperatura barwowa | można zmieniać |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 6800 |
| Specyfikacje źródła światła | 72W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | chrom |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 25000 |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 72.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 72W |
| Stosowane napięcie | 230V. 50Hz |
| Odległość od sufitu | 70.0 |
| Poziomo (mm) | 440.0 |
| Pionowy (mm) | 70.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 8.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 46.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 46.0 |
| Waga netto (kg) | 1.5 |
| Waga brutto | 1.7 |
| barwa światła (K) | 3000-6500 |
| pilot | tak |
| zmiana barwy światła | tak |
| numer pilota | 502 |
| ściemniacz | tak |
| metoda ściemniania | z pilotem zdalnego sterowania |
| numer klosza | 19939 |
| funkcja pamięci | tak |
| funkcja timera | tak |
| ustawienia timera | 30 |
| światło nocne | tak |
| gwiezdny efekt | tak |
| rozmiar otworu montażowego (mm) | 400.0 |
| klasa ochronności | I |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Rodzaj lampy | Lampa sufitowa |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".