Materiał obudowy tworzywo (PC) Źródło światła LED Kolor obudowy biały materiał osłony tworzywo (PC) zasięg czujnika brak czujnika Temperatura barwowa 4 000 K UGR poniżej nie dotyczy Stopień ochrony IP44 żywotność 30 000 godzin kąt świecenia 120° Otwór montażowy nie dotyczy Typ nie dotyczy Rodzaj nie dotyczy opakowanie 1 szt., pudełko pojemność 130 mA możliwość ściemniania...
Materiał obudowy tworzywo (PC) Źródło światła LED Kolor obudowy biały materiał osłony tworzywo (PC) zasięg czujnika brak czujnika Temperatura barwowa 4 000 K UGR poniżej nie dotyczy Stopień ochrony IP44 żywotność 30 000 godzin kąt świecenia 120° Otwór montażowy nie dotyczy Typ nie dotyczy Rodzaj nie dotyczy opakowanie 1 szt., pudełko pojemność 130 mA możliwość ściemniania nie ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel napięcie 220–240 V kształt koło Wymiary średnica 220 × 53 mm indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 okres gwarancyjny 2 lata Strumień świetlny 1 050 lm typ lampy dodatkowe Częstotliwość 50/60 Hz odpowiednik oprawy świetlówkowej 75 W Pobór mocy 15 W czujnik ruchu nie typ klosza mleczny Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Materiał obudowy | tworzywo (PC) |
| Źródło światła | LED |
| Kolor obudowy | biały |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| UGR poniżej | nie dotyczy |
| Stopień ochrony | IP44 |
| żywotność | 30 000 godzin |
| kąt świecenia | 120° |
| Otwór montażowy | nie dotyczy |
| Typ | nie dotyczy |
| Rodzaj | nie dotyczy |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| pojemność | 130 mA |
| możliwość ściemniania | nie |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| napięcie | 220–240 V |
| kształt | koło |
| Wymiary | średnica 220 × 53 mm |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| Strumień świetlny | 1 050 lm |
| typ lampy | dodatkowe |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| odpowiednik oprawy świetlówkowej | 75 W |
| Pobór mocy | 15 W |
| czujnik ruchu | nie |
| typ klosza | mleczny |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".