Materiał obudowy tworzywo (PC) indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 materiał osłony tworzywo (PC) ŚWIATŁO: ciepła biel Barwa światła ciepła biel żywotność 30 000 godzin UGR poniżej nie dotyczy czujnik ruchu nie Źródło światła LED Kolor obudowy biały opakowanie 1 szt., pudełko zasięg czujnika brak czujnika odpowiednik oprawy świetlówkowej 75 W Temperatura barwowa 3 000 K...
Materiał obudowy tworzywo (PC) indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 materiał osłony tworzywo (PC) ŚWIATŁO: ciepła biel Barwa światła ciepła biel żywotność 30 000 godzin UGR poniżej nie dotyczy czujnik ruchu nie Źródło światła LED Kolor obudowy biały opakowanie 1 szt., pudełko zasięg czujnika brak czujnika odpowiednik oprawy świetlówkowej 75 W Temperatura barwowa 3 000 K pojemność 130 mA typ klosza mleczny możliwość ściemniania nie Typ nie dotyczy Rodzaj nie dotyczy kąt świecenia 120° napięcie 220–240 V Strumień świetlny 1 050 lm Stopień ochrony IP44 typ lampy dodatkowe Pobór mocy 15 W Częstotliwość 50/60 Hz kształt koło Wymiary średnica 220 × 53 mm okres gwarancyjny 2 lata Otwór montażowy nie dotyczy Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Materiał obudowy | tworzywo (PC) |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| ŚWIATŁO: | ciepła biel |
| Barwa światła | ciepła biel |
| żywotność | 30 000 godzin |
| UGR poniżej | nie dotyczy |
| czujnik ruchu | nie |
| Źródło światła | LED |
| Kolor obudowy | biały |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| odpowiednik oprawy świetlówkowej | 75 W |
| Temperatura barwowa | 3 000 K |
| pojemność | 130 mA |
| typ klosza | mleczny |
| możliwość ściemniania | nie |
| Typ | nie dotyczy |
| Rodzaj | nie dotyczy |
| kąt świecenia | 120° |
| napięcie | 220–240 V |
| Strumień świetlny | 1 050 lm |
| Stopień ochrony | IP44 |
| typ lampy | dodatkowe |
| Pobór mocy | 15 W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| kształt | koło |
| Wymiary | średnica 220 × 53 mm |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| Otwór montażowy | nie dotyczy |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".