Indeks:
LD-LSNO12W-NB
EAN:
ID:
157535
Oprawa LED LOUIS typu downlight,IP54,12W,960lm,AC176-264V,50/60Hz,120°,4000K,natynkowa,okrągła Producent: GTV Kod producenta: LD-LSNO12W-NB Nowoczesny design odpowiednia do pomieszczeń o wysokiej wilgotności (IP54) 12 W 960 lm 155 g średnica: Ø170 mm wysokość: 28 mm. Parametry techniczne Certyfikat CE tak Certyfikat EAC tak Częstotliwość [Hz] 50-60 Inside / Outside Inside Kąt świecenia [⁰] 120 Klasa energetyczna A++, A Klasa ochronności...
Więcej szczegółów
GTV
1-5 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Piątek, za 8 dni.
688 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
2 lata
GTV katalog
Oprawa LED LOUIS typu downlight,IP54,12W,960lm,AC176-264V,50/60Hz,120°,4000K,natynkowa,okrągła
Producent: GTV
Kod producenta: LD-LSNO12W-NB
  • Nowoczesny design
  • odpowiednia do pomieszczeń o wysokiej wilgotności (IP54)
  • 12 W
  • 960 lm
  • 155 g
  • średnica: Ø170 mm
  • wysokość: 28 mm.