ZM4303
8592920022597
79282
Pobór mocy 15 W ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel kąt świecenia 120° typ lampy dodatkowe opakowanie 1 szt., pudełko czujnik ruchu nie Kolor obudowy biały napięcie 220–240 V możliwość ściemniania nie Otwór montażowy nie dotyczy materiał osłony tworzywo (PC) kształt kwadrat pojemność 130 mA odpowiednik oprawy świetlówkowej 75 W Typ nie dotyczy Rodzaj...
Pobór mocy 15 W ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel kąt świecenia 120° typ lampy dodatkowe opakowanie 1 szt., pudełko czujnik ruchu nie Kolor obudowy biały napięcie 220–240 V możliwość ściemniania nie Otwór montażowy nie dotyczy materiał osłony tworzywo (PC) kształt kwadrat pojemność 130 mA odpowiednik oprawy świetlówkowej 75 W Typ nie dotyczy Rodzaj nie dotyczy indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Częstotliwość 50/60 Hz zasięg czujnika brak czujnika Temperatura barwowa 4 000 K Wymiary 220 × 220 × 51 mm żywotność 30 000 godzin Strumień świetlny 1 050 lm okres gwarancyjny 2 lata UGR poniżej nie dotyczy Źródło światła LED Materiał obudowy tworzywo (PC) Stopień ochrony IP44 typ klosza mleczny Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Pobór mocy | 15 W |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| kąt świecenia | 120° |
| typ lampy | dodatkowe |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| czujnik ruchu | nie |
| Kolor obudowy | biały |
| napięcie | 220–240 V |
| możliwość ściemniania | nie |
| Otwór montażowy | nie dotyczy |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| kształt | kwadrat |
| pojemność | 130 mA |
| odpowiednik oprawy świetlówkowej | 75 W |
| Typ | nie dotyczy |
| Rodzaj | nie dotyczy |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| Wymiary | 220 × 220 × 51 mm |
| żywotność | 30 000 godzin |
| Strumień świetlny | 1 050 lm |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| UGR poniżej | nie dotyczy |
| Źródło światła | LED |
| Materiał obudowy | tworzywo (PC) |
| Stopień ochrony | IP44 |
| typ klosza | mleczny |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".