ZM4103
8592920022511
79280
Źródło światła LED żywotność 30 000 godzin typ klosza mleczny materiał osłony tworzywo (PC) Kolor obudowy biały ŚWIATŁO: ciepła biel Barwa światła ciepła biel typ lampy dodatkowe Częstotliwość 50/60 Hz Pobór mocy 15 W pojemność 130 mA odpowiednik oprawy świetlówkowej 75 W napięcie 220–240 V zasięg czujnika brak czujnika kąt świecenia 120° UGR poniżej nie dotyczy...
Źródło światła LED żywotność 30 000 godzin typ klosza mleczny materiał osłony tworzywo (PC) Kolor obudowy biały ŚWIATŁO: ciepła biel Barwa światła ciepła biel typ lampy dodatkowe Częstotliwość 50/60 Hz Pobór mocy 15 W pojemność 130 mA odpowiednik oprawy świetlówkowej 75 W napięcie 220–240 V zasięg czujnika brak czujnika kąt świecenia 120° UGR poniżej nie dotyczy Wymiary 220 × 220 × 51 mm okres gwarancyjny 2 lata kształt kwadrat czujnik ruchu nie Stopień ochrony IP44 Temperatura barwowa 3 000 K Otwór montażowy nie dotyczy Strumień świetlny 1 050 lm opakowanie 1 szt., pudełko Typ nie dotyczy Rodzaj nie dotyczy Materiał obudowy tworzywo (PC) możliwość ściemniania nie indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Źródło światła | LED |
| żywotność | 30 000 godzin |
| typ klosza | mleczny |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| Kolor obudowy | biały |
| ŚWIATŁO: | ciepła biel |
| Barwa światła | ciepła biel |
| typ lampy | dodatkowe |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 15 W |
| pojemność | 130 mA |
| odpowiednik oprawy świetlówkowej | 75 W |
| napięcie | 220–240 V |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| kąt świecenia | 120° |
| UGR poniżej | nie dotyczy |
| Wymiary | 220 × 220 × 51 mm |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| kształt | kwadrat |
| czujnik ruchu | nie |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Temperatura barwowa | 3 000 K |
| Otwór montażowy | nie dotyczy |
| Strumień świetlny | 1 050 lm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| Typ | nie dotyczy |
| Rodzaj | nie dotyczy |
| Materiał obudowy | tworzywo (PC) |
| możliwość ściemniania | nie |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".