żywotność 25 000 godzin Temperatura barwowa 2 700–6 500 K okres gwarancyjny 3 lata kąt świecenia 115° materiał osłony tworzywo (PS) Źródło światła LED Otwór montażowy nie dotyczy Typ EXCLUSIVE Rodzaj EXCLUSIVE opakowanie 1 szt., pudełko typ klosza mleczny Kolor obudowy biały czujnik ruchu nie Strumień świetlny 135–1 500 lm kształt koło Wymiary średnica 411 × 88 mm...
żywotność 25 000 godzin Temperatura barwowa 2 700–6 500 K okres gwarancyjny 3 lata kąt świecenia 115° materiał osłony tworzywo (PS) Źródło światła LED Otwór montażowy nie dotyczy Typ EXCLUSIVE Rodzaj EXCLUSIVE opakowanie 1 szt., pudełko typ klosza mleczny Kolor obudowy biały czujnik ruchu nie Strumień świetlny 135–1 500 lm kształt koło Wymiary średnica 411 × 88 mm odpowiednik oprawy świetlówkowej 100 W Częstotliwość 50/60 Hz pojemność 155 mA UGR poniżej nie dotyczy Stopień ochrony IP20 zasięg czujnika brak czujnika napięcie 220–240 V ŚWIATŁO: ciepła biel–zimna biel Barwa światła ciepła biel–zimna biel indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Materiał obudowy blacha stalowa możliwość ściemniania tak Pobór mocy 2,1–21,5 W typ lampy dodatkowe Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| żywotność | 25 000 godzin |
| Temperatura barwowa | 2 700–6 500 K |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| kąt świecenia | 115° |
| materiał osłony | tworzywo (PS) |
| Źródło światła | LED |
| Otwór montażowy | nie dotyczy |
| Typ | EXCLUSIVE |
| Rodzaj | EXCLUSIVE |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| typ klosza | mleczny |
| Kolor obudowy | biały |
| czujnik ruchu | nie |
| Strumień świetlny | 135–1 500 lm |
| kształt | koło |
| Wymiary | średnica 411 × 88 mm |
| odpowiednik oprawy świetlówkowej | 100 W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| pojemność | 155 mA |
| UGR poniżej | nie dotyczy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| napięcie | 220–240 V |
| ŚWIATŁO: | ciepła biel–zimna biel |
| Barwa światła | ciepła biel–zimna biel |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| możliwość ściemniania | tak |
| Pobór mocy | 2,1–21,5 W |
| typ lampy | dodatkowe |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".