PL3-S-12W
5900672651539
162820
Plafon LED podtynkowy biały Plafon LED odznacza się wysoką jakością oddawanego światła Ra &ge,80. Plafon ma wbudowane diody LED o mocy 12W i kącie świecenia 120°,. Posiada stopień ochrony IP20, przystosowany jest do montażu wewnętrz. Dzięki swojemu nowoczesnemu stylu, będzie idealnie pasować do modernistyczynch wnętrz. Doskonale wkomponuje się do wnętrz domowych oraz biurowych.Dlaczego lepiej wybrać plafon LED?Energooszczędność - Największą zaletą lamp ledowych jest energoszczędność i...
Plafon LED podtynkowy biały Plafon LED odznacza się wysoką jakością oddawanego światła Ra &ge,80. Plafon ma wbudowane diody LED o mocy 12W i kącie świecenia 120°,. Posiada stopień ochrony IP20, przystosowany jest do montażu wewnętrz. Dzięki swojemu nowoczesnemu stylu, będzie idealnie pasować do modernistyczynch wnętrz. Doskonale wkomponuje się do wnętrz domowych oraz biurowych.Dlaczego lepiej wybrać plafon LED?Energooszczędność - Największą zaletą lamp ledowych jest energoszczędność i niskie koszty utrzymania. Plafon podtynkowy LED zużywa do 90% mniej energii niż zwykłe żarówki co skutkuje niższymi opłatami za prąd.Światło - Lampa wyróżnia się dobrą barwą emitowanego światła 3000K i strumieniem świetlnym wynoszącym 720 lm.Długożytność - Plafon LED DPM może świecić aż do 25 000 godzin , a liczba cykli włącz-wyłącz wynosi do 15 000 razy.Ekologia - Plafon nie zawiera szkodliwych substacji takich jak rtęć czy ołów.Montaż Aby zamontować Plafon LED podtynkowy PL3-S-12W należy:Wyłączyć zasilanie w sieci elektrycznej.Wywiercić w suficie otwór montażowy o wymiarach 15,5 cm x 15,5 cm x 1,3 cm.Podłączyć zasilacz plafonu do przewodu zasilającego sieci elektrycznej.Umieścić zasilacz wewnątrz sufitu, podłączyć przewód zasilający i umieścić plafon w przygotowanym otworze. Specyfikacja... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Kod towaru | PL3-S-12W |
| Podatek VAT | 23% |
| Waga | 0,2500 kg |
| Waga netto | 0,2000 kg |
| Symbol | E.01.00 Plafony |
| EAN | 5900672651539 |
| barwa światła | 3000 K |
| Kolor | biały |
| Kształt | kwadratowy |
| Moc | 12 W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Rodzaj montażu | podtynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Strumień świetlny | 720 lm |
| Zastosowanie | wewnętrzna |
| Źródło światła | LED |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".