ZD1311
8592920075937
95325
Producent: EMOS Kod producenta: ZD1311 Informacje ogólne kształt koło UGR<, nie dotyczy otwór montażowy 65 mm typ oprawy wpuszczana wymiary średnica 82 × 40 mm moc 5,5 W możliwość ściemniania nie strumień świetlny 300 lm odpowiednik oprawy 30 W temperatura barwowa 3 000 K okres gwarancyjny 2 lata barwa światła ciepła biel opakowanie 1 szt., pudełko kolor obudowy biały...
Producent: EMOS Kod producenta: ZD1311 Informacje ogólne kształt koło UGR<, nie dotyczy otwór montażowy 65 mm typ oprawy wpuszczana wymiary średnica 82 × 40 mm moc 5,5 W możliwość ściemniania nie strumień świetlny 300 lm odpowiednik oprawy 30 W temperatura barwowa 3 000 K okres gwarancyjny 2 lata barwa światła ciepła biel opakowanie 1 szt., pudełko kolor obudowy biały materiał osłony tworzywo (PC) indeks oddawania barw (CRI) Ra >, 80 materiał obudowy tworzywo (PC) napięcie 220–240 V kąt świecenia 110° częstotliwość 50 Hz stopień ochrony IP20 rodzaj nie dotyczy czujnik ruchu nie zasięg czujnika brak czujnika źródło światła LED typ klosza mleczny pojemność 45 mA żywotność 25 000 godzin prąd wyjściowy ze źródła nie dotyczy Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: EMOS
Kod producenta: ZD1311
| kształt | koło |
| UGR<, | nie dotyczy |
| otwór montażowy | 65 mm |
| typ oprawy | wpuszczana |
| wymiary | średnica 82 × 40 mm |
| moc | 5,5 W |
| możliwość ściemniania | nie |
| strumień świetlny | 300 lm |
| odpowiednik oprawy | 30 W |
| temperatura barwowa | 3 000 K |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| barwa światła | ciepła biel |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| kolor obudowy | biały |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >, 80 |
| materiał obudowy | tworzywo (PC) |
| napięcie | 220–240 V |
| kąt świecenia | 110° |
| częstotliwość | 50 Hz |
| stopień ochrony | IP20 |
| rodzaj | nie dotyczy |
| czujnik ruchu | nie |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| źródło światła | LED |
| typ klosza | mleczny |
| pojemność | 45 mA |
| żywotność | 25 000 godzin |
| prąd wyjściowy ze źródła | nie dotyczy |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".