ZV2111
8592920068007
95200
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZV2111 Informacje ogólne kształt kwadrat otwór montażowy 55 × 55 mm typ oprawy wpuszczana UGR<, nie dotyczy strumień świetlny 400 lm moc 6 W wymiary 75 × 75 × 20 mm możliwość ściemniania nie odpowiednik oprawy 35 W okres gwarancyjny 3 lata temperatura barwowa 3 000 K materiał obudowy aluminium materiał osłony tworzywo (PC) rodzaj...
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZV2111 Informacje ogólne kształt kwadrat otwór montażowy 55 × 55 mm typ oprawy wpuszczana UGR<, nie dotyczy strumień świetlny 400 lm moc 6 W wymiary 75 × 75 × 20 mm możliwość ściemniania nie odpowiednik oprawy 35 W okres gwarancyjny 3 lata temperatura barwowa 3 000 K materiał obudowy aluminium materiał osłony tworzywo (PC) rodzaj EXCLUSIVE indeks oddawania barw (CRI) Ra >, 80 kąt świecenia 120° kolor obudowy biały opakowanie 1 szt., pudełko napięcie 220–240 V typ klosza mleczny częstotliwość 50/60 Hz czujnik ruchu nie zasięg czujnika brak czujnika żywotność 30 000 godzin stopień ochrony IP65 barwa światła ciepła biel źródło światła LED pojemność 52 mA prąd wyjściowy ze źródła 250 mA Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: EMOS Lighting
Kod producenta: ZV2111
| kształt | kwadrat |
| otwór montażowy | 55 × 55 mm |
| typ oprawy | wpuszczana |
| UGR<, | nie dotyczy |
| strumień świetlny | 400 lm |
| moc | 6 W |
| wymiary | 75 × 75 × 20 mm |
| możliwość ściemniania | nie |
| odpowiednik oprawy | 35 W |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| temperatura barwowa | 3 000 K |
| materiał obudowy | aluminium |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| rodzaj | EXCLUSIVE |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >, 80 |
| kąt świecenia | 120° |
| kolor obudowy | biały |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| napięcie | 220–240 V |
| typ klosza | mleczny |
| częstotliwość | 50/60 Hz |
| czujnik ruchu | nie |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| żywotność | 30 000 godzin |
| stopień ochrony | IP65 |
| barwa światła | ciepła biel |
| źródło światła | LED |
| pojemność | 52 mA |
| prąd wyjściowy ze źródła | 250 mA |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".