ZV2131
8592920068069
95193
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZV2131 Informacje ogólne kształt kwadrat UGR<, nie dotyczy typ oprawy wpuszczana otwór montażowy 105 × 105 mm wymiary 125 × 125 × 20 mm możliwość ściemniania nie strumień świetlny 850 lm odpowiednik oprawy 60 W moc 11 W temperatura barwowa 3 000 K okres gwarancyjny 3 lata indeks oddawania barw (CRI) Ra >, 80 częstotliwość 50/60 Hz...
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZV2131 Informacje ogólne kształt kwadrat UGR<, nie dotyczy typ oprawy wpuszczana otwór montażowy 105 × 105 mm wymiary 125 × 125 × 20 mm możliwość ściemniania nie strumień świetlny 850 lm odpowiednik oprawy 60 W moc 11 W temperatura barwowa 3 000 K okres gwarancyjny 3 lata indeks oddawania barw (CRI) Ra >, 80 częstotliwość 50/60 Hz opakowanie 1 szt., pudełko materiał osłony tworzywo (PC) kąt świecenia 120° kolor obudowy biały stopień ochrony IP65 typ klosza mleczny napięcie 220–240 V pojemność 50 mA barwa światła ciepła biel zasięg czujnika brak czujnika źródło światła LED rodzaj EXCLUSIVE materiał obudowy aluminium czujnik ruchu nie żywotność 30 000 godzin prąd wyjściowy ze źródła 500 mA Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: EMOS Lighting
Kod producenta: ZV2131
| kształt | kwadrat |
| UGR<, | nie dotyczy |
| typ oprawy | wpuszczana |
| otwór montażowy | 105 × 105 mm |
| wymiary | 125 × 125 × 20 mm |
| możliwość ściemniania | nie |
| strumień świetlny | 850 lm |
| odpowiednik oprawy | 60 W |
| moc | 11 W |
| temperatura barwowa | 3 000 K |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >, 80 |
| częstotliwość | 50/60 Hz |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| kąt świecenia | 120° |
| kolor obudowy | biały |
| stopień ochrony | IP65 |
| typ klosza | mleczny |
| napięcie | 220–240 V |
| pojemność | 50 mA |
| barwa światła | ciepła biel |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| źródło światła | LED |
| rodzaj | EXCLUSIVE |
| materiał obudowy | aluminium |
| czujnik ruchu | nie |
| żywotność | 30 000 godzin |
| prąd wyjściowy ze źródła | 500 mA |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".