Funkcjonalna lampa sufitowa Shaun jest polecana przede wszystkim do nowoczesnych salonów, sypialni lub gabinetów. Biały model ma kształt dysku i jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego, a dzięki swojej konstrukcji niemal niezauważalnie wtapia się w powierzchnię sufitu. Shaun ma wbudowane źródło światła LED należące do klasy energetycznej F, o mocy 24 W, strumieniu świetlnym 2400 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Możliwości wykorzystania tej wpuszczanej lampy natynkowej, która emituje naturalne białe światło, ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Średnica Shaun wynosi 220 mm, a głębokość instalacji wynosi 26 mm. Na tę doskonałą lampę sufitową udzielamy 5-letniej gwarancji. Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 3166
Funkcjonalna lampa sufitowa Shaun jest polecana przede wszystkim do nowoczesnych salonów, sypialni lub gabinetów. Biały model ma kształt dysku i jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego, a dzięki swojej konstrukcji niemal niezauważalnie wtapia się w powierzchnię sufitu. Shaun ma wbudowane źródło światła LED należące do klasy energetycznej F, o mocy 24 W, strumieniu świetlnym 2400 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Możliwości wykorzystania tej wpuszczanej lampy natynkowej, która emituje naturalne białe światło, ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Średnica Shaun wynosi 220 mm, a głębokość instalacji wynosi 26 mm. Na tę doskonałą lampę sufitową udzielamy 5-letniej gwarancji.
Oświetlenie natynkowe i podtynkowe wprowadza nowy wymiar w oświetlaniu pomieszczeń. Ze względu na dużą różnorodność form i rozmiarów oraz funkcjonalny design, każdy może znaleźć coś dla siebie. Oświetlenie natynkowe i podtynkowe jest rozwiązaniem praktycznym a także oszczędzającym miejsce w kuchni, salonie oraz w łazience.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Natynkowe i podtynkowe oświetlenie |
| Styl | Funkcjonalne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny, sypialnia, pokój do pracy |
| Temperatura barwowa | naturalna biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 2400 |
| Specyfikacje źródła światła | 24W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | biały |
| Materiał lampy | tworzywo sztuczne |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 25000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | F |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 24.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 24W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Średnica | 220.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 23.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 3.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 22.5 |
| Waga netto (kg) | 0.235 |
| Waga brutto | 0.315 |
| barwa światła (K) | 4000 |
| głębokość otworu montażowego (mm) | 26.0 |
| klasa ochronności | II |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Rodzaj lampy | Natynkowe i podtynkowe oświetlenie |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".