VTAC3163
3800157639064
132380
Opis produktu Oprawka przystosowana do wszystkich źródeł światła GU10 Materiał - Wytrzymałe aluminium Dostępne odmiany, kwadratowe, okrągłe wpuszczane i natynkowe Otwór monatażowy 75mm Rozmiar 80x42mm Zastosowanie Obszary komercyjne i mieszkaniowe Hotele, Bary, Restauracje Stoiska handlowe, ekspozycje, wystawy Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 3163 Kod kreskowy EAN 3800157639064 Kod produktu VT-874 Trzonek GU10 Kształt...
Opis produktu Oprawka przystosowana do wszystkich źródeł światła GU10 Materiał - Wytrzymałe aluminium Dostępne odmiany, kwadratowe, okrągłe wpuszczane i natynkowe Otwór monatażowy 75mm Rozmiar 80x42mm Zastosowanie Obszary komercyjne i mieszkaniowe Hotele, Bary, Restauracje Stoiska handlowe, ekspozycje, wystawy Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 3163 Kod kreskowy EAN 3800157639064 Kod produktu VT-874 Trzonek GU10 Kształt Okrągły Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50Hz Materiał Aluminium PC Kolor obudowy Biały, Różowe Złoto Typ Oświetlenie wnętrz Klasa szczelności IP20 Zgodność GU10 Max. 35W Rozmiar 75 Rozmiar montażowy 75 Waga produktu 0,091 Objętość 0,000405 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 3 Lata Opakowanie zbiorcze 50 Parametry Asymetryczna ETIM EC002892 Kod CN 9405 10 40 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 3163 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157639064 |
| Kod produktu | VT-874 |
| Trzonek | GU10 |
| Kształt | Okrągły |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Materiał | Aluminium PC |
| Kolor obudowy | Biały, Różowe Złoto |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zgodność | GU10 Max. 35W |
| Rozmiar | 75 |
| Rozmiar montażowy | 75 |
| Waga produktu | 0,091 |
| Objętość | 0,000405 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Parametry | Asymetryczna |
| ETIM | EC002892 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".