VTAC1424
3800157633109
131932
Opis produktu Oprawa downlight z soczewką antyodblaskową Zintegrowana dioda COB (niewymienna) Szybkie złącze ułatwiające montaż Zainstaluj, aby zachować Zmiana barwy CCT oraz ściemnianie za pomocą aplikacji Smartphone Zmiana koloru Cechy produktu Moc 10W Strumień (lm) 850 lm Barwa światła CCT Temperatura barwowa 2700K-6500K Kąt świecenia 38° Napięcie 230V Symbol 1424 Kod kreskowy EAN 3800157633109 Kod...
Opis produktu Oprawa downlight z soczewką antyodblaskową Zintegrowana dioda COB (niewymienna) Szybkie złącze ułatwiające montaż Zainstaluj, aby zachować Zmiana barwy CCT oraz ściemnianie za pomocą aplikacji Smartphone Zmiana koloru Cechy produktu Moc 10W Strumień (lm) 850 lm Barwa światła CCT Temperatura barwowa 2700K-6500K Kąt świecenia 38° Napięcie 230V Symbol 1424 Kod kreskowy EAN 3800157633109 Kod produktu VT-7710D Trzonek Oprawa zintegrowana LED Kształt Okrągły Typ modułu LED COB Czas życia 30000g Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50Hz CRI 80+ Materiał Aluminium ciśnieniowe Kolor obudowy Biały, Wymienny Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP65 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Ilość cykli wł/wył >,15000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 65mm Rozmiar montażowy 65mm Waga produktu 0,449 Objętość 0,00198 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 5 Lat Wydajność lm/W 85 lm/W Ilość na palecie 600 Opakowanie zbiorcze... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 10W |
| Strumień (lm) | 850 lm |
| Barwa światła | CCT |
| Temperatura barwowa | 2700K-6500K |
| Kąt świecenia | 38° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 1424 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157633109 |
| Kod produktu | VT-7710D |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Kształt | Okrągły |
| Typ modułu LED | COB |
| Czas życia | 30000g |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Aluminium ciśnieniowe |
| Kolor obudowy | Biały, Wymienny |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Ilość cykli wł/wył | >,15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 65mm |
| Rozmiar montażowy | 65mm |
| Waga produktu | 0,449 |
| Objętość | 0,00198 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 5 Lat |
| Wydajność lm/W | 85 lm/W |
| Ilość na palecie | 600 |
| Opakowanie zbiorcze | 40 |
| ETIM | EC002892 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".