ZD3631S
8592920066331
77928
Strumień świetlny 500 lm możliwość ściemniania nie indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Materiał obudowy tworzywo (PC) napięcie 220–240 V Typ CLASSIC Rodzaj CLASSIC Źródło światła LED Kolor obudowy srebrna kąt świecenia 60° typ klosza przeźroczysty odpowiednik oprawy świetlówkowej 50 W Otwór montażowy 68 mm czujnik ruchu nie okres gwarancyjny 2 lata Stopień ochrony...
Strumień świetlny 500 lm możliwość ściemniania nie indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Materiał obudowy tworzywo (PC) napięcie 220–240 V Typ CLASSIC Rodzaj CLASSIC Źródło światła LED Kolor obudowy srebrna kąt świecenia 60° typ klosza przeźroczysty odpowiednik oprawy świetlówkowej 50 W Otwór montażowy 68 mm czujnik ruchu nie okres gwarancyjny 2 lata Stopień ochrony IP20 opakowanie 1 szt., pudełko kształt koło pojemność 50 mA ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel żywotność 20 000 godzin Częstotliwość 50 Hz Temperatura barwowa 4 000 K Wymiary średnica 90 × 43,5 mm UGR poniżej nie dotyczy zasięg czujnika brak czujnika Pobór mocy 6,5 W materiał osłony tworzywo (PC) typ lampy wbudowane Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Strumień świetlny | 500 lm |
| możliwość ściemniania | nie |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Materiał obudowy | tworzywo (PC) |
| napięcie | 220–240 V |
| Typ | CLASSIC |
| Rodzaj | CLASSIC |
| Źródło światła | LED |
| Kolor obudowy | srebrna |
| kąt świecenia | 60° |
| typ klosza | przeźroczysty |
| odpowiednik oprawy świetlówkowej | 50 W |
| Otwór montażowy | 68 mm |
| czujnik ruchu | nie |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| Stopień ochrony | IP20 |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| kształt | koło |
| pojemność | 50 mA |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| żywotność | 20 000 godzin |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| Wymiary | średnica 90 × 43,5 mm |
| UGR poniżej | nie dotyczy |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| Pobór mocy | 6,5 W |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| typ lampy | wbudowane |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".