MORTA CT-DSO50-SR Sufitowa oprawa ozdobna Kanlux 19442
38073
Sufitowa oprawa ozdobna   Więcej szczegółów
Kanlux
1-3 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
782 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
MORTA CT-DSO50-SR Sufitowa oprawa ozdobna Kanlux 19442 4.83 1 5 6
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.83 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 6
2 lata
Kanlux katalog
MORTA CT-DSO50-SR
Sufitowa oprawa ozdobna
Kanlux
Oświetlenie domowe wewnętrzne - Oprawy ścienno-sufitowe
Parametry techniczne:
  • zasilanie 12Vzasilanie 12V
  • moc max 50Wmoc max 50W
  • źródło światła żarówka halogenowa MR-16źródło światła żarówka halogenowa MR-16
  • trzonek Gx5,3trzonek Gx5,3
  • do wbudowania od dołu w podłoże stałedo wbudowania od dołu w podłoże stałe
  • oprawa stałaoprawa stała
  • przyłącze przewód o długości 13cmprzyłącze przewód o długości 13cm
  • minimalna odległość od oświetlanego obiektu 0,5mminimalna odległość od oświetlanego obiektu 0,5m
  • ochrona przed ciałami stałymi przekraczającymi 12mmochrona przed ciałami stałymi przekraczającymi 12mm