MORTA CT-DSO50-B Sufitowa oprawa ozdobna Kanlux 19440
38072
Sufitowa oprawa ozdobna   Więcej szczegółów
Kanlux
1-3 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 6 dni.
678 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
MORTA CT-DSO50-B Sufitowa oprawa ozdobna Kanlux 19440 5 1 5 1
2 lata
Kanlux katalog
MORTA CT-DSO50-B
Sufitowa oprawa ozdobna
Kanlux
Oświetlenie domowe wewnętrzne - Oprawy ścienno-sufitowe
Parametry techniczne:
  • zasilanie 12Vzasilanie 12V
  • moc max 50Wmoc max 50W
  • źródło światła żarówka halogenowa MR-16źródło światła żarówka halogenowa MR-16
  • trzonek Gx5,3trzonek Gx5,3
  • do wbudowania od dołu w podłoże stałedo wbudowania od dołu w podłoże stałe
  • oprawa stałaoprawa stała
  • przyłącze przewód o długości 13cmprzyłącze przewód o długości 13cm
  • minimalna odległość od oświetlanego obiektu 0,5mminimalna odległość od oświetlanego obiektu 0,5m
  • ochrona przed ciałami stałymi przekraczającymi 12mmochrona przed ciałami stałymi przekraczającymi 12mm
  • do zastosowania wewnątrzdo zastosowania wewnątrz
  • trzecia klasa ochronnościtrzecia klasa ochronności
  • 50 sztuk w opakowaniu zbiorczym50 sztuk w opakowaniu zbiorczym
  • zgodność z normami europejskimizgodność z normami europejskimi
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu1-3 dni roboczych
KolorCzarny
TrzonekGx5,3
Ilość źródeł światła1
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
Źródło światłaWymienne
CIRCO LED 12V DC 0-10W Zasilacz elektroniczny LED Kanlux 24240
CIRCO LED 12VDC 0-10W Zasilacz elektroniczny LED
CIRCO LED 12V DC 0-15W Zasilacz elektroniczny LED