TABUNG 1P, lampa wisząca, G9 max.6W, złota Orno Adviti AD-LD-6230CG9
Indeks:
AD-LD-6230CG9
EAN:
ID:
181810
Nowoczesna kolekcja lamp wiszących TABUNG to piękna propozycja o prostej formie występująca w dwóch wariantach kolorystycznych. Lampa w kolorze złotym jest idealna dla miłośników luksusowych wykończeń zaś czarna dla zwolenników klasyki. Kolekcję cechuje doskonała jakość, modny design i wysoka jakość użytych materiałów. Dzięki wielu wariantom wielkościowym wypełni każde wnętrze. Wysokość: 1500mm Źródło światła: G9 MAX 6 W Ilość punktów światła: 1 Napięcie zasilania: 230V...
Więcej szczegółów
Adviti
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
TABUNG 1P, lampa wisząca, G9 max.6W, złota Orno Adviti AD-LD-6230CG9 5 1 5 1
2 lata
TABUNG 1P, lampa wisząca, G9 max.6W, złota
  • Wysokość: 1500mm
  • Źródło światła: G9 MAX 6 W
  • Ilość punktów światła: 1
  • Napięcie zasilania: 230V
  • Materiał stelaża: Metal + tworzywo
  • Kolor stelaża: Czarny / złoty
  • Szerokość: 52mm
  • Długość: 52mm