Oprawa 5312 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 5312 Wykonana w stylu industrialnym lampa ścienna Trincola z 3 żarówkami będzie doskonałym wyborem do nowoczesnego salonu. jadalni lub sypialni. Dzięki trzem piramidalnym kloszom w trzech różnych kolorach (białym. szarym i czarnym) ta wykonana w całości z metalu lampa zyskuje naprawdę wyjątkowy charakter. Głowice lamp są zamocowane w jednej linii obok siebie. na długiej. prostokątnej podstawie dekoracyjnej. Lampa Trincola wymaga...
Oprawa 5312 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 5312 Wykonana w stylu industrialnym lampa ścienna Trincola z 3 żarówkami będzie doskonałym wyborem do nowoczesnego salonu. jadalni lub sypialni. Dzięki trzem piramidalnym kloszom w trzech różnych kolorach (białym. szarym i czarnym) ta wykonana w całości z metalu lampa zyskuje naprawdę wyjątkowy charakter. Głowice lamp są zamocowane w jednej linii obok siebie. na długiej. prostokątnej podstawie dekoracyjnej. Lampa Trincola wymaga zastosowania 3 żarówek o mocy do 40 W każda. Typ oprawki to E27 Do lampy wiszącej można wybrać źródła światła emitujące naturalne lub ciepłe białe światło. Jeśli umieścisz ją w sypialni. polecamy żarówki emitujące ciepłe białe światło. które pomoże Ci stworzyć przytulną. intymną atmosferę. Wymiary lampy wiszącej Trincola z 3 żarówkami są następujące: szerokość 700 mm. wysokość każdej z główek 400 mm. ich średnica 190 mm. odległość lampy od sufitu 1100 mm. Prezentowany model jest sprzedawany bez żarówki. Starannie dobrana lampa wisząca może być klejnotem salonu. jadalni lub kuchni. W zależności od długości zawieszenia. lampy wiszące mogą być stosowane nawet przy mniejszej ilości miejsca. a ze względu na różnorodność produktów. znaleźć można odpowiedni model dla każdego gustu i stylu. Do wyboru... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 5312
Wykonana w stylu industrialnym lampa ścienna Trincola z 3 żarówkami będzie doskonałym wyborem do nowoczesnego salonu. jadalni lub sypialni. Dzięki trzem piramidalnym kloszom w trzech różnych kolorach (białym. szarym i czarnym) ta wykonana w całości z metalu lampa zyskuje naprawdę wyjątkowy charakter. Głowice lamp są zamocowane w jednej linii obok siebie. na długiej. prostokątnej podstawie dekoracyjnej. Lampa Trincola wymaga zastosowania 3 żarówek o mocy do 40 W każda. Typ oprawki to E27 Do lampy wiszącej można wybrać źródła światła emitujące naturalne lub ciepłe białe światło. Jeśli umieścisz ją w sypialni. polecamy żarówki emitujące ciepłe białe światło. które pomoże Ci stworzyć przytulną. intymną atmosferę. Wymiary lampy wiszącej Trincola z 3 żarówkami są następujące: szerokość 700 mm. wysokość każdej z główek 400 mm. ich średnica 190 mm. odległość lampy od sufitu 1100 mm. Prezentowany model jest sprzedawany bez żarówki.
Starannie dobrana lampa wisząca może być klejnotem salonu. jadalni lub kuchni. W zależności od długości zawieszenia. lampy wiszące mogą być stosowane nawet przy mniejszej ilości miejsca. a ze względu na różnorodność produktów. znaleźć można odpowiedni model dla każdego gustu i stylu. Do wyboru również ze źródłami światła LED.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy wiszące |
| Styl | Industrialne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny. jadalnia. sypialnia |
| Technologia LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | biały. srebrny. czarny |
| Materiał klosza | metal |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Liczba gniazd | 3 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | E27 3x MAX 40W |
| Stosowane napięcie | 230V. 50Hz |
| Odległość od sufitu | 1100.0 |
| Poziomo (mm) | 700.0 |
| Pionowy (mm) | 400.0 |
| Średnica | 190.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 25.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 20.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 72.0 |
| Waga netto (kg) | 1.78 |
| Waga brutto | 2.16 |
| klasa ochronności | I |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Rodzaj lampy | Lampa wisząca |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".