Oprawa 2230 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 2230 Minimalistyczna lampa wisząca Avalon stanowi efektowny dodatek do wyposażenia salonu. jadalni lub sypialni. Metalową oprawę w kolorze przetartego aluminium podkreślają białe akrylowe klosze. Lampę można przymocować do sufitu z wykorzystaniem okrągłej podstawy dekoracyjnej. Ciekawego charakteru dodają lampie Avalon różnej wielkości elementy w kształcie pierścieni. które dookoła są ozdobione kryształowymi ornamentami. Prezentowana lampa...
Oprawa 2230 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 2230 Minimalistyczna lampa wisząca Avalon stanowi efektowny dodatek do wyposażenia salonu. jadalni lub sypialni. Metalową oprawę w kolorze przetartego aluminium podkreślają białe akrylowe klosze. Lampę można przymocować do sufitu z wykorzystaniem okrągłej podstawy dekoracyjnej. Ciekawego charakteru dodają lampie Avalon różnej wielkości elementy w kształcie pierścieni. które dookoła są ozdobione kryształowymi ornamentami. Prezentowana lampa sufitowa zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 75 W. strumieniu świetlnym 4730 lumenów i trwałości 20 000 godzin. Żarówka o temperaturze barwowej 4000K emituje naturalne białe światło. Wymiary lampy wiszącej Avalon są następujące: średnica 600 mm. odległość od sufitu 1300 mm. średnica montażowa 220 mm. Gwarancja na ten doskonały model lampy wynosi 5 lat. Starannie dobrana lampa wisząca może być klejnotem salonu. jadalni lub kuchni. W zależności od długości zawieszenia. lampy wiszące mogą być stosowane nawet przy mniejszej ilości miejsca. a ze względu na różnorodność produktów. znaleźć można odpowiedni model dla każdego gustu i stylu. Do wyboru również ze źródłami światła LED. Parametry lampy Kategoria produktu Lampy wewnętrzne Typ Lampy wiszące Styl... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 2230
Minimalistyczna lampa wisząca Avalon stanowi efektowny dodatek do wyposażenia salonu. jadalni lub sypialni. Metalową oprawę w kolorze przetartego aluminium podkreślają białe akrylowe klosze. Lampę można przymocować do sufitu z wykorzystaniem okrągłej podstawy dekoracyjnej. Ciekawego charakteru dodają lampie Avalon różnej wielkości elementy w kształcie pierścieni. które dookoła są ozdobione kryształowymi ornamentami. Prezentowana lampa sufitowa zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 75 W. strumieniu świetlnym 4730 lumenów i trwałości 20 000 godzin. Żarówka o temperaturze barwowej 4000K emituje naturalne białe światło. Wymiary lampy wiszącej Avalon są następujące: średnica 600 mm. odległość od sufitu 1300 mm. średnica montażowa 220 mm. Gwarancja na ten doskonały model lampy wynosi 5 lat.
Starannie dobrana lampa wisząca może być klejnotem salonu. jadalni lub kuchni. W zależności od długości zawieszenia. lampy wiszące mogą być stosowane nawet przy mniejszej ilości miejsca. a ze względu na różnorodność produktów. znaleźć można odpowiedni model dla każdego gustu i stylu. Do wyboru również ze źródłami światła LED.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy wiszące |
| Styl | Minimalistyczne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny. jadalnia. sypialnia |
| Temperatura barwowa | naturalna biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 4730 |
| Specyfikacje źródła światła | 75W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | szczotkowane aluminium |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | akryl |
| Czas życia źródła światła (h) | 20000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | G |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 75.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 75W |
| Stosowane napięcie | 230V. 50Hz |
| Odległość od sufitu | 1300.0 |
| Średnica | 600.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 66.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 66.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 13.0 |
| Waga netto (kg) | 4.0 |
| Waga brutto | 4.3 |
| barwa światła (K) | 4000 |
| rozmiar otworu montażowego (mm) | 220.0 |
| klasa ochronności | I |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".