"Wisząca lampa MiLAGRO 325 z serii Ray posiada moduł LED o mocy 24 W odpowiadający mocy tradycyjnej żarówki wynoszącej 122 W. Barwa oświetlenia została dobrana w taki sposób, aby lampa gwarantowała jak największy komfort jej użytkowania, dlatego zastosowano moduły o przyjemnej dla oka barwie 4000 K. Strumień świetlny jest o jasności 1690 lm. Dzięki technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia. Belka świecąca ma możliwość regulacji położenia...
"Wisząca lampa MiLAGRO 325 z serii Ray posiada moduł LED o mocy 24 W odpowiadający mocy tradycyjnej żarówki wynoszącej 122 W. Barwa oświetlenia została dobrana w taki sposób, aby lampa gwarantowała jak największy komfort jej użytkowania, dlatego zastosowano moduły o przyjemnej dla oka barwie 4000 K. Strumień świetlny jest o jasności 1690 lm. Dzięki technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia. Belka świecąca ma możliwość regulacji położenia elementu świetlnego od 20 do 100 cm. Wartość zasilania mieści się w zakresie od 220 V do 240 V. Lampa została wykonana z metalu i akrylu. Lampa wyróżnia się prostą, czarno-białą stylistyką. Idealnie pasuje do salonów, kuchni oraz jadalni. Jej współczesny charakter będzie świetnym dopełnieniem wnętrz wykończonych, np. w stylu skandynawskim. Dodatkową zaletą lampy jest możliwość bezproblemowej wymiany modułu LED. Producent udziela na lampę 2-letniej gwarancji." Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga opakowania zbiorczego 10.75kg Głębokość 120 mm Strumień światła 1680lm Waga netto 2.09kg Waga brutto 2.54kg Moc 24W LED Wysokość regulowana 500-900 mm Ilość w opakowaniu zbiorczym 5szt Szerokość 620 mm... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"Wisząca lampa MiLAGRO 325 z serii Ray posiada moduł LED o mocy 24 W odpowiadający mocy tradycyjnej żarówki wynoszącej 122 W. Barwa oświetlenia została dobrana w taki sposób, aby lampa gwarantowała jak największy komfort jej użytkowania, dlatego zastosowano moduły o przyjemnej dla oka barwie 4000 K. Strumień świetlny jest o jasności 1690 lm. Dzięki technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia. Belka świecąca ma możliwość regulacji położenia elementu świetlnego od 20 do 100 cm. Wartość zasilania mieści się w zakresie od 220 V do 240 V. Lampa została wykonana z metalu i akrylu.
Lampa wyróżnia się prostą, czarno-białą stylistyką. Idealnie pasuje do salonów, kuchni oraz jadalni. Jej współczesny charakter będzie świetnym dopełnieniem wnętrz wykończonych, np. w stylu skandynawskim.
Dodatkową zaletą lampy jest możliwość bezproblemowej wymiany modułu LED. Producent udziela na lampę 2-letniej gwarancji."
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga opakowania zbiorczego | 10.75kg |
| Głębokość | 120 mm |
| Strumień światła | 1680lm |
| Waga netto | 2.09kg |
| Waga brutto | 2.54kg |
| Moc | 24W LED |
| Wysokość regulowana | 500-900 mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5szt |
| Szerokość | 620 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | Metal + Akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 24W LED |
| Napięcie | 230V |
| Rodzaj lampy | Lampa wisząca |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".