Nasz niesamowity asortyment produktów Oberon polecamy przede wszystkim miłośnikom stylu przemysłowego. Ten potrójny żyrandol z metalu w odcieniu kawy został uzupełniony kloszami z bursztynowego szkła. Dzięki zabarwionemu szkłu nawet źródła światła o zimniejszej temperaturze barwowej zamienią się w przyjemną poświatę wewnątrz lamp. Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 5339
Nasz niesamowity asortyment produktów Oberon polecamy przede wszystkim miłośnikom stylu przemysłowego. Ten potrójny żyrandol z metalu w odcieniu kawy został uzupełniony kloszami z bursztynowego szkła. Dzięki zabarwionemu szkłu nawet źródła światła o zimniejszej temperaturze barwowej zamienią się w przyjemną poświatę wewnątrz lamp. Żyrandol Oberon z pewnością okaże się wspaniałym dodatkiem do salonu lub nawet jadalni. Potrójny żyrandol Oberon ma kabel pokryty tkaniną. Jego maksymalna odległość od ściany to 120 mm, a średnica jego dekoracyjnej podstawy wynosi 30 cm. Pasują do niego żarówki z gniazdem E-14 o maksymalnej mocy 40 W każda. Lampa dostarczana jest bez żarówek. Asortyment Oberon składa się z kilku elementów, sprawdź powiązane produkty!
Starannie dobrana lampa wisząca może być klejnotem salonu, jadalni lub kuchni. W zależności od długości zawieszenia, lampy wiszące mogą być stosowane nawet przy mniejszej ilości miejsca, a ze względu na różnorodność produktów, znaleźć można odpowiedni model dla każdego gustu i stylu. Do wyboru również ze źródłami światła LED.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy wiszące |
| Styl | Industrialne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny, sypialnia, pokój do pracy |
| Technologia LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Kolor lampy | Brązowy |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | bursztynowy |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Może być używana wyłącznie z energooszczędnym źródłem światła | nie |
| Gwarancja (lata) | 1 |
| Liczba gniazd | 3 |
| Typ gniazda | E14 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | E14 3x MAX 40W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Odległość od sufitu | 1200.0 |
| Średnica | 300.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 29.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 29.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 17.5 |
| Waga netto (kg) | 2.04 |
| Waga brutto | 2.24 |
| Numer klosza zapasowego małego | 19831 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Brązowy |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Rodzaj lampy | Lampa wisząca |
| Źródło światła | Wymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".