Lampa Craft wyróżnia się oryginalnym kształtem i zainstalowanym na stałe źródłem światła. Produkt ma 45 cm szerokości i głębokości i waży 3,4 kg. Został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Strumień światła ma jasność 2760 lm i przyjemną dla oka barwę 4000 K. Lampa ma możliwość zmiany wysokości zwisu od 50 do 90 cm, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem jej do pomieszczeń o różnych wysokościach. Finezyjny kształt lampy Craft idealnie wpisuje się we współczesne trendy, w których na...
Lampa Craft wyróżnia się oryginalnym kształtem i zainstalowanym na stałe źródłem światła. Produkt ma 45 cm szerokości i głębokości i waży 3,4 kg. Został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Strumień światła ma jasność 2760 lm i przyjemną dla oka barwę 4000 K. Lampa ma możliwość zmiany wysokości zwisu od 50 do 90 cm, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem jej do pomieszczeń o różnych wysokościach. Finezyjny kształt lampy Craft idealnie wpisuje się we współczesne trendy, w których na pierwszy plan wybija się minimalizm i efektowna forma. Metalowa, chromowana oprawa będzie idealnym dodatkiem do wnętrz wykończonych w monochromatycznej kolorystyce, w których każdy szczegół ma znaczenie i wpływa na zmysłowe odbieranie całości. Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji. Parametry techniczne: Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Waga netto 1.54kg Waga brutto 2.58kg Strumień światła 2760lm Głębokość 450 mm Szerokość 450 mm Moc 46W LED Wysokość regulowana 500-900 mm Kolor obudowy Chrom Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał metal. tworzywo sztuczne Marka MiLAGRO Barwa światła Neutralna 4000K Możliwość ściemniania Nie Wymienne... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Lampa Craft wyróżnia się oryginalnym kształtem i zainstalowanym na stałe źródłem światła. Produkt ma 45 cm szerokości i głębokości i waży 3,4 kg. Został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Strumień światła ma jasność 2760 lm i przyjemną dla oka barwę 4000 K. Lampa ma możliwość zmiany wysokości zwisu od 50 do 90 cm, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem jej do pomieszczeń o różnych wysokościach.
Finezyjny kształt lampy Craft idealnie wpisuje się we współczesne trendy, w których na pierwszy plan wybija się minimalizm i efektowna forma. Metalowa, chromowana oprawa będzie idealnym dodatkiem do wnętrz wykończonych w monochromatycznej kolorystyce, w których każdy szczegół ma znaczenie i wpływa na zmysłowe odbieranie całości.
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji.
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Waga netto | 1.54kg |
| Waga brutto | 2.58kg |
| Strumień światła | 2760lm |
| Głębokość | 450 mm |
| Szerokość | 450 mm |
| Moc | 46W LED |
| Wysokość regulowana | 500-900 mm |
| Kolor obudowy | Chrom |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | metal. tworzywo sztuczne |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Chrom |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 46W LED |
| Rodzaj lampy | Lampa wisząca |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".