"Wisząca lampa sufitowa z kolekcji Bulb. Moduł LED o mocy 5 W sprawi, że wnętrze rozjaśni białą, neutralną wiązką światła 4000 K. Dużą zaletą lampy jest możliwość regulacji wysokości do 100 cm, dzięki czemu lampę można bez problemu dopasować do pomieszczeń zarówno wysokich, jak i niskich. Produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów: metalu i akrylu w kolorze chromu i dymionego szkła. W zestawie znajdują się niezbędne elementy do jej montażu. Lampę wyróżnia przezroczysty klosz z dymionego...
"Wisząca lampa sufitowa z kolekcji Bulb. Moduł LED o mocy 5 W sprawi, że wnętrze rozjaśni białą, neutralną wiązką światła 4000 K. Dużą zaletą lampy jest możliwość regulacji wysokości do 100 cm, dzięki czemu lampę można bez problemu dopasować do pomieszczeń zarówno wysokich, jak i niskich. Produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów: metalu i akrylu w kolorze chromu i dymionego szkła. W zestawie znajdują się niezbędne elementy do jej montażu. Lampę wyróżnia przezroczysty klosz z dymionego szkła, który ma formę dekoracyjnej żarówki. Efekt oryginalności jest jeszcze bardziej uwypuklony poprzez zamieszczone w kloszu metalowe pręciki. Bulb 135 z powodzeniem odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, jak i vintage. Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne." Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Liczba ramion 1 Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Waga netto 1.20 kg Waga brutto 1.40 kg Szerokość 150 mm Głębokość 150 mm Strumień światła 300 lm Wysokość regulowana 500-900 mm Moc 5W Kolor obudowy Chrom Barwa światła Ciepła Biała 3500K Producent Eko-Light Stopień... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"Wisząca lampa sufitowa z kolekcji Bulb. Moduł LED o mocy 5 W sprawi, że wnętrze rozjaśni białą, neutralną wiązką światła 4000 K. Dużą zaletą lampy jest możliwość regulacji wysokości do 100 cm, dzięki czemu lampę można bez problemu dopasować do pomieszczeń zarówno wysokich, jak i niskich. Produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów: metalu i akrylu w kolorze chromu i dymionego szkła. W zestawie znajdują się niezbędne elementy do jej montażu.
Lampę wyróżnia przezroczysty klosz z dymionego szkła, który ma formę dekoracyjnej żarówki. Efekt oryginalności jest jeszcze bardziej uwypuklony poprzez zamieszczone w kloszu metalowe pręciki. Bulb 135 z powodzeniem odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, jak i vintage.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Liczba ramion | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Waga netto | 1.20 kg |
| Waga brutto | 1.40 kg |
| Szerokość | 150 mm |
| Głębokość | 150 mm |
| Strumień światła | 300 lm |
| Wysokość regulowana | 500-900 mm |
| Moc | 5W |
| Kolor obudowy | Chrom |
| Barwa światła | Ciepła Biała 3500K |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | METAL + SZKŁO |
| Marka | MiLAGRO |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kolor | Chrom |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 5W |
| Napięcie | 230V |
| Rodzaj lampy | Lampa wisząca |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".