"Lampa wisząca MiLAGRO BUBBLE TURQUOISE 459 ma jeden punkt świetlny LED, który można wymienić. Jego strumień świetlny wynosi 350 lumenów, a moc lampy - 5 W, co jest wartością odpowiadają tradycyjnej żarówce 31 W. Do wykonania tego produktu użyto bezpiecznych materiałów: szkła, z którego wykonano klosz i plastik wykorzystany do zawiesia i rozety. Wysokość tej lampy wynosi 100 cm od sufitu, a średnica jej ma 12,5 cm. BUBBLE TURQUOISE 459 to idealne rozwiązanie do biura. Oszczędne i nowoczesne...
"Lampa wisząca MiLAGRO BUBBLE TURQUOISE 459 ma jeden punkt świetlny LED, który można wymienić. Jego strumień świetlny wynosi 350 lumenów, a moc lampy - 5 W, co jest wartością odpowiadają tradycyjnej żarówce 31 W. Do wykonania tego produktu użyto bezpiecznych materiałów: szkła, z którego wykonano klosz i plastik wykorzystany do zawiesia i rozety. Wysokość tej lampy wynosi 100 cm od sufitu, a średnica jej ma 12,5 cm. BUBBLE TURQUOISE 459 to idealne rozwiązanie do biura. Oszczędne i nowoczesne wzornictwo nie rozprasza uwagi, a wyrazisty, turkusowy kolor doskonale ożywia wnętrze. Lampa ofd firmy MiLAGRO jest objęta gwarancją producenta, która trwa dwa lata. " Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.5 kg Waga brutto 0.6 kg Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Szerokość 120 mm Głębokość 120 mm Strumień światła 350 lm Wysokość regulowana 500-900 mm Moc 5W Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał METAL + SZKŁO Marka MiLAGRO Barwa światła Neutralna 4000K Możliwość ściemniania Nie Źródło światła TAK Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"Lampa wisząca MiLAGRO BUBBLE TURQUOISE 459 ma jeden punkt świetlny LED, który można wymienić. Jego strumień świetlny wynosi 350 lumenów, a moc lampy - 5 W, co jest wartością odpowiadają tradycyjnej żarówce 31 W. Do wykonania tego produktu użyto bezpiecznych materiałów: szkła, z którego wykonano klosz i plastik wykorzystany do zawiesia i rozety. Wysokość tej lampy wynosi 100 cm od sufitu, a średnica jej ma 12,5 cm.
BUBBLE TURQUOISE 459 to idealne rozwiązanie do biura. Oszczędne i nowoczesne wzornictwo nie rozprasza uwagi, a wyrazisty, turkusowy kolor doskonale ożywia wnętrze.
Lampa ofd firmy MiLAGRO jest objęta gwarancją producenta, która trwa dwa lata.
"
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.5 kg |
| Waga brutto | 0.6 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Szerokość | 120 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Strumień światła | 350 lm |
| Wysokość regulowana | 500-900 mm |
| Moc | 5W |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | METAL + SZKŁO |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Turkusowy |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 5W |
| Napięcie | 230V |
| Rodzaj lampy | Lampa wisząca |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".