FSC 100% Lampa Wisząca STICK10W LED Eko-Light FSC100%MLP565
Indeks:
FSC100%MLP565
EAN:
ID:
141485
"STICK 365 to zestaw dwóch źródeł światła umieszczonych w dwóch drewnianych, podłużnych obudowach, zakończonych akrylowym kloszem. Oprawy wiszą na regulowanych przewodach, których długość może sięgać do 100 cm, a z drugiej strony są przymocowane do podłużnej podsufitki. Energooszczędny moduł LED został wbudowany w obudowę na stałe. Jego moc wynosi 10 W, co odpowiada mocy 50 W w przypadku tradycyjnych żarówek. LED zapewnia ciepłe, białe światło o temperaturze barwowej 3000 K. Strumień świetlny...
Więcej szczegółów
MiLAGRO
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
FSC 100% Lampa Wisząca STICK10W LED Eko-Light FSC100%MLP565 5 1 5 1
2 lata
FSC 100% Lampa Wisząca STICK10W LED
"STICK 365 to zestaw dwóch źródeł światła umieszczonych w dwóch drewnianych, podłużnych obudowach, zakończonych akrylowym kloszem. Oprawy wiszą na regulowanych przewodach, których długość może sięgać do 100 cm, a z drugiej strony są przymocowane do podłużnej podsufitki. Energooszczędny moduł LED został wbudowany w obudowę na stałe. Jego moc wynosi 10 W, co odpowiada mocy 50 W w przypadku tradycyjnych żarówek. LED zapewnia ciepłe, białe światło o temperaturze barwowej 3000 K. Strumień świetlny ma 700 lm.
Lampa STICK 365 jest objęta 12-miesięczną gwarancją."
Parametry techniczne:
Napięcie~230V/ 50Hz
Ilość w opakowaniu zbiorczym1.0000
Waga netto1.20 kg
Waga brutto1.40 kg
Moc10W
Liczba ramion2
Szerokość300 mm
Wysokość regulowana500-900 mm
Strumień światła700 lm
Głębokość90 mm
Barwa światłaCiepła Biała 3000K
MateriałDREWNO + METAL + AKRYL
ProducentEko-Light
Stopień ochronyIP20
MarkaMiLAGRO
Kolor obudowyNaturalne drewno
Możliwość ściemnianiaNie
Wymienne żrÓdło światłaTak
Źródło światłaTAK
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu1-5 dni roboczych
Barwa światłaCiepła
Kolordrewniany
TrzonekLED
Ilość źródeł światła2
Moc10W
Napięcie230V