F-PL2-6060
5903332581139
162861
Ramka natynkowa do plafonu PL2 60x60. Materiał: aluminium. Opakowanie: karton Kod towaru F-PL2-6060 Podatek VAT 23% Waga 0,5940 kg Waga netto 0,5560 kg Symbol E.01.00 Plafony EAN 5903332581139 Wysokość 0 cm Długość 0 cm Szerokość 0 cm barwa światła 4000 K Kolor biały Kształt kwadratowy Moc 8 W Moc 24 W Moc 16 W Moc 18 W Moc 6 W Moc 12 W Moc...
Ramka natynkowa do plafonu PL2 60x60. Materiał: aluminium. Opakowanie: karton Kod towaru F-PL2-6060 Podatek VAT 23% Waga 0,5940 kg Waga netto 0,5560 kg Symbol E.01.00 Plafony EAN 5903332581139 Wysokość 0 cm Długość 0 cm Szerokość 0 cm barwa światła 4000 K Kolor biały Kształt kwadratowy Moc 8 W Moc 24 W Moc 16 W Moc 18 W Moc 6 W Moc 12 W Moc 9 W Moc 5 W Moc 40 W Moc 27 W Moc 14 W Moc 17 W Moc 1000 W Moc 1500 W Moc 2000 W Moc 10 W Moc 80 W Moc 1600 W Moc 750 W Moc 400 W Możliwość ściemniania tak Możliwość ściemniania nie Rodzaj montażu natynkowy Stopień ochrony IP20 Stopień ochrony IP44 Stopień ochrony IP54 Stopień ochrony IP42 Stopień ochrony IP22 Stopień ochrony IP40 Stopień ochrony IP55 Stopień ochrony IP65 Stopień ochrony IP68 Stopień ochrony IPX4 Stopień ochrony IPX8 Strumień świetlny 550 lm Strumień świetlny 1200 lm Strumień świetlny 360 lm Strumień świetlny 1280 lm... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Ramka natynkowa do plafonu PL2 60x60. Materiał: aluminium. Opakowanie: karton
| Kod towaru | F-PL2-6060 |
| Podatek VAT | 23% |
| Waga | 0,5940 kg |
| Waga netto | 0,5560 kg |
| Symbol | E.01.00 Plafony |
| EAN | 5903332581139 |
| Wysokość | 0 cm |
| Długość | 0 cm |
| Szerokość | 0 cm |
| barwa światła | 4000 K |
| Kolor | biały |
| Kształt | kwadratowy |
| Moc | 8 W |
| Moc | 24 W |
| Moc | 16 W |
| Moc | 18 W |
| Moc | 6 W |
| Moc | 12 W |
| Moc | 9 W |
| Moc | 5 W |
| Moc | 40 W |
| Moc | 27 W |
| Moc | 14 W |
| Moc | 17 W |
| Moc | 1000 W |
| Moc | 1500 W |
| Moc | 2000 W |
| Moc | 10 W |
| Moc | 80 W |
| Moc | 1600 W |
| Moc | 750 W |
| Moc | 400 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Stopień ochrony | IP42 |
| Stopień ochrony | IP22 |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Stopień ochrony | IP55 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Stopień ochrony | IPX4 |
| Stopień ochrony | IPX8 |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Strumień świetlny | 360 lm |
| Strumień świetlny | 1280 lm |
| Strumień świetlny | 1680 lm |
| Strumień świetlny | 560 lm |
| Strumień świetlny | 855 lm |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Strumień świetlny | 2700 lm |
| Strumień świetlny | 2800 lm |
| Strumień świetlny | 720 lm |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Strumień świetlny | 1080 lm |
| Strumień świetlny | 1400 lm |
| Strumień świetlny | 480 lm |
| Zastosowanie | wewnętrzna |
| Źródło światła | LED |
| Źródło światła | E27 |
| Źródło światła | COB |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".