Opis produktu Nowoczesny Panel LED z funkcją zmiany barwy CCT oraz ściemniania poprzez aplikację V-TAC Smart Wysoka wydajność świetlna 120lm/W Wbudowane WiFi 2,4GHz Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home Brak podczerwieni, nie wabi owadów Prosta instalacja Brak zawartości ołowiu i rtęci Wymiary 595x595mm Zastosowanie Biura Sale konferencyjne Szpitale Hotele Sklepy Stoiska handlowe, ekspozycje, wystawy Oświetlenie domowe Cechy produktu Moc 40W Strumień (lm)...
Opis produktu Nowoczesny Panel LED z funkcją zmiany barwy CCT oraz ściemniania poprzez aplikację V-TAC Smart Wysoka wydajność świetlna 120lm/W Wbudowane WiFi 2,4GHz Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home Brak podczerwieni, nie wabi owadów Prosta instalacja Brak zawartości ołowiu i rtęci Wymiary 595x595mm Zastosowanie Biura Sale konferencyjne Szpitale Hotele Sklepy Stoiska handlowe, ekspozycje, wystawy Oświetlenie domowe Cechy produktu Moc 40W Strumień (lm) 4800 lm Barwa światła CCT Temperatura barwowa 2700K-6400K Kąt świecenia 120° Napięcie 230V Symbol 8080 Kod kreskowy EAN 3800157646215 Kod produktu VT-5140 Trzonek Oprawa zintegrowana LED Kształt Kwadrat Typ modułu LED SMD Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50Hz Współczynnik mocy >9 CRI 80+ Materiał Aluminium Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP20 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Dekl. Intens. w Kandelach 1527.88 Cd Max. Ilość cykli wł/wył >15000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 595x595mm Waga produktu 3,19 Objętość 0,026624 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 40W |
| Strumień (lm) | 4800 lm |
| Barwa światła | CCT |
| Temperatura barwowa | 2700K-6400K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8080 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157646215 |
| Kod produktu | VT-5140 |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Kształt | Kwadrat |
| Typ modułu LED | SMD |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Współczynnik mocy | >9 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 1527.88 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | >15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 595x595mm |
| Waga produktu | 3,19 |
| Objętość | 0,026624 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 120 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 5 |
| ETIM | EC002892 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".