VTAC4855
3800230629760
133107
Opis produktu Współczesne i Nowoczesne wzornictwo Brak tętnień Odporność na uszkodzenia Brak promieniowania podczerwonego, nie wabi insektów Łatwa instalacja Brak zawartości ołowiu i rtęci Produkt przyjazny środowisku Wybrane modele w opcji ściemniania Zastosowanie Oświetlenie biurowe Sale konferencyjne Szpitale Hotele, Bary, Restauracje Centra handlowe Salony sprzedaży itp. Oświetlenie kuchenne i domowe Cechy produktu Moc 6W Zamiennik mocy 24W Strumień (lm)...
Opis produktu Współczesne i Nowoczesne wzornictwo Brak tętnień Odporność na uszkodzenia Brak promieniowania podczerwonego, nie wabi insektów Łatwa instalacja Brak zawartości ołowiu i rtęci Produkt przyjazny środowisku Wybrane modele w opcji ściemniania Zastosowanie Oświetlenie biurowe Sale konferencyjne Szpitale Hotele, Bary, Restauracje Centra handlowe Salony sprzedaży itp. Oświetlenie kuchenne i domowe Cechy produktu Moc 6W Zamiennik mocy 24W Strumień (lm) 420 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Kąt świecenia 120° Napięcie 230V Symbol 4855 Kod kreskowy EAN 3800230629760 Kod produktu VT-607 Seria Downlight Klasa energetyczna A Trzonek Oprawa zintegrowana LED Kształt Okrągły Typ modułu LED SMD Czas życia >20000g Napięcie wejściowe 170-240V Częstotliwość 50/60Hz Współczynnik mocy >0,7 CRI 80+ Materiał Aluminium PMMA PS Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP20 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +45st Szerokość 25mm Wysokość 25mm Średnica 120 mm Rozmiar montażowy 105mm Długość przewodu 105 mm... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 6W |
| Zamiennik mocy | 24W |
| Strumień (lm) | 420 lm |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 4855 |
| Kod kreskowy EAN | 3800230629760 |
| Kod produktu | VT-607 |
| Seria | Downlight |
| Klasa energetyczna | A |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Kształt | Okrągły |
| Typ modułu LED | SMD |
| Czas życia | >20000g |
| Napięcie wejściowe | 170-240V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Współczynnik mocy | >0,7 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Aluminium PMMA PS |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Szerokość | 25mm |
| Wysokość | 25mm |
| Średnica | 120 mm |
| Rozmiar montażowy | 105mm |
| Długość przewodu | 105 mm |
| Waga produktu | 0,2 |
| Objętość | 0,00076 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 70 lm/W |
| Ilość na palecie | 1440 |
| Opakowanie zbiorcze | 40 |
| ETIM | EC002892 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Klasa energetyczna | G |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".