Producent: EMOS Kod producenta: ZR7422 Informacje ogólne kształt kwadrat typ oprawy wpuszczana UGR 19 otwór montażowy nie dotyczy strumień świetlny 3 200 lm możliwość ściemniania nie wymiary 595 × 595 × 10 mm moc 40 W odpowiednik oprawy 4× 18 W CFL temperatura barwowa 4 000 K okres gwarancyjny 3 lata opakowanie 1 szt., pudełko czujnik ruchu nie zasięg czujnika brak czujnika indeks oddawania barw (CRI) Ra > 80 materiał...
Producent: EMOS Kod producenta: ZR7422 Informacje ogólne kształt kwadrat typ oprawy wpuszczana UGR 19 otwór montażowy nie dotyczy strumień świetlny 3 200 lm możliwość ściemniania nie wymiary 595 × 595 × 10 mm moc 40 W odpowiednik oprawy 4× 18 W CFL temperatura barwowa 4 000 K okres gwarancyjny 3 lata opakowanie 1 szt., pudełko czujnik ruchu nie zasięg czujnika brak czujnika indeks oddawania barw (CRI) Ra > 80 materiał obudowy aluminium częstotliwość 50/60 Hz rodzaj PROFI stopień ochrony IP20 materiał osłony tworzywo (PS) napięcie 220–240 V barwa światła neutralna biel typ klosza mikropryzmatyczny żywotność 30 000 godzin kąt świecenia 90° kolor obudowy biały pojemność 180 mA źródło światła LED prąd wyjściowy ze źródła 1 050 mA Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: EMOS
Kod producenta: ZR7422
| kształt | kwadrat |
| typ oprawy | wpuszczana |
| UGR< | 19 |
| otwór montażowy | nie dotyczy |
| strumień świetlny | 3 200 lm |
| możliwość ściemniania | nie |
| wymiary | 595 × 595 × 10 mm |
| moc | 40 W |
| odpowiednik oprawy | 4× 18 W CFL |
| temperatura barwowa | 4 000 K |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| czujnik ruchu | nie |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra > 80 |
| materiał obudowy | aluminium |
| częstotliwość | 50/60 Hz |
| rodzaj | PROFI |
| stopień ochrony | IP20 |
| materiał osłony | tworzywo (PS) |
| napięcie | 220–240 V |
| barwa światła | neutralna biel |
| typ klosza | mikropryzmatyczny |
| żywotność | 30 000 godzin |
| kąt świecenia | 90° |
| kolor obudowy | biały |
| pojemność | 180 mA |
| źródło światła | LED |
| prąd wyjściowy ze źródła | 1 050 mA |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".