ZR6412
8592920067581
78003
UGR poniżej 22 zasięg czujnika brak czujnika typ klosza mleczny napięcie 220–240 V Materiał obudowy Aluminium Temperatura barwowa 4 000 K pojemność 140 mA odpowiednik oprawy świetlówkowej 4× 18 W CFL okres gwarancyjny 5 lat Strumień świetlny 3 810 lm Źródło światła LED kształt kwadrat typ lampy wbudowane ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel materiał osłony tworzywo (PC) Wymiary 595 × 595 × 10,4 mm Stopień...
UGR poniżej 22 zasięg czujnika brak czujnika typ klosza mleczny napięcie 220–240 V Materiał obudowy Aluminium Temperatura barwowa 4 000 K pojemność 140 mA odpowiednik oprawy świetlówkowej 4× 18 W CFL okres gwarancyjny 5 lat Strumień świetlny 3 810 lm Źródło światła LED kształt kwadrat typ lampy wbudowane ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel materiał osłony tworzywo (PC) Wymiary 595 × 595 × 10,4 mm Stopień ochrony IP20 Typ PROFI PLUS Rodzaj PROFI PLUS czujnik ruchu nie opakowanie 1 szt., pudełko indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Pobór mocy 30 W Częstotliwość 50/60 Hz Kolor obudowy biały kąt świecenia 90° Otwór montażowy nie dotyczy żywotność 40 000 godzin możliwość ściemniania nie Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| UGR poniżej | 22 |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| typ klosza | mleczny |
| napięcie | 220–240 V |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| pojemność | 140 mA |
| odpowiednik oprawy świetlówkowej | 4× 18 W CFL |
| okres gwarancyjny | 5 lat |
| Strumień świetlny | 3 810 lm |
| Źródło światła | LED |
| kształt | kwadrat |
| typ lampy | wbudowane |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| Wymiary | 595 × 595 × 10,4 mm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Typ | PROFI PLUS |
| Rodzaj | PROFI PLUS |
| czujnik ruchu | nie |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Kolor obudowy | biały |
| kąt świecenia | 90° |
| Otwór montażowy | nie dotyczy |
| żywotność | 40 000 godzin |
| możliwość ściemniania | nie |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".