Panele sufitowe marki Eko-Light wyposażony w energooszczędne i niezwykle trwałe źródło światła LED. Ma temperaturę barwową o wartości 4000K, co oznacza, że barwa światła jakie emituje jest całkowicie neutralna. Panel działa przy napięciu ~230V i częstotliwości zasilania równej 50Hz. Model ten wykonano z wysokiej jakości metalu w białej obudowie. Warty uwagi jest także stopień ochrony tego modelu, który plasuje się na poziomie IP20, zapewniając ochronę przed wszelkimi pyłkami. Urządzenie ma...
Panele sufitowe marki Eko-Light wyposażony w energooszczędne i niezwykle trwałe źródło światła LED. Ma temperaturę barwową o wartości 4000K, co oznacza, że barwa światła jakie emituje jest całkowicie neutralna. Panel działa przy napięciu ~230V i częstotliwości zasilania równej 50Hz. Model ten wykonano z wysokiej jakości metalu w białej obudowie. Warty uwagi jest także stopień ochrony tego modelu, który plasuje się na poziomie IP20, zapewniając ochronę przed wszelkimi pyłkami. Urządzenie ma kąt świecenia równy 120 °. Panel LED podwieszany jest na stalowych linkach. Można zamontować go w ramce natynkowej EKP6196 lub na sufitach z kartonu czy gipsu przy pomocy uchwytów EKP2721. Panel dostępny jest w wielu rozmiarach. Można także dopasować moc światła oraz jego strumień w zależności od swoich potrzeb. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Głębokość 11.5 mm Kąt świecenia 120 °, Waga opakowania zbiorczego 15.5 kg Waga netto 2.50 kg Waga brutto 2.70 kg Moc 48 W Ilość w opakowaniu zbiorczym 5.0000 Strumień światła 5200 Lm Wysokość 600 mm Szerokość 600 mm Kolor obudowy Biały Marka Eko-Light Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał Metal Barwa światła Neutralna 4000K Źródło światła TAK Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Panele sufitowe marki Eko-Light wyposażony w energooszczędne i niezwykle trwałe źródło światła LED. Ma temperaturę barwową o wartości 4000K, co oznacza, że barwa światła jakie emituje jest całkowicie neutralna. Panel działa przy napięciu ~230V i częstotliwości zasilania równej 50Hz. Model ten wykonano z wysokiej jakości metalu w białej obudowie. Warty uwagi jest także stopień ochrony tego modelu, który plasuje się na poziomie IP20, zapewniając ochronę przed wszelkimi pyłkami. Urządzenie ma kąt świecenia równy 120 °.
Panel LED podwieszany jest na stalowych linkach. Można zamontować go w ramce natynkowej EKP6196 lub na sufitach z kartonu czy gipsu przy pomocy uchwytów EKP2721. Panel dostępny jest w wielu rozmiarach. Można także dopasować moc światła oraz jego strumień w zależności od swoich potrzeb.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Głębokość | 11.5 mm |
| Kąt świecenia | 120 °, |
| Waga opakowania zbiorczego | 15.5 kg |
| Waga netto | 2.50 kg |
| Waga brutto | 2.70 kg |
| Moc | 48 W |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5.0000 |
| Strumień światła | 5200 Lm |
| Wysokość | 600 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Marka | Eko-Light |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | Metal |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 5-10 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Moc | 48W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".