Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZR3532 Informacje ogólne kształt prostokąt otwór montażowy nie dotyczy UGR 22 typ oprawy wpuszczana możliwość ściemniania nie moc 48 W wymiary 1 195 × 295 × 10 mm strumień świetlny 5 400 lm odpowiednik oprawy nie dotyczy okres gwarancyjny 5 lat temperatura barwowa 4 000 K kolor obudowy biały opakowanie 1 szt., pudełko indeks oddawania barw (CRI) Ra > 80 stopień ochrony IP65...
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZR3532 Informacje ogólne kształt prostokąt otwór montażowy nie dotyczy UGR 22 typ oprawy wpuszczana możliwość ściemniania nie moc 48 W wymiary 1 195 × 295 × 10 mm strumień świetlny 5 400 lm odpowiednik oprawy nie dotyczy okres gwarancyjny 5 lat temperatura barwowa 4 000 K kolor obudowy biały opakowanie 1 szt., pudełko indeks oddawania barw (CRI) Ra > 80 stopień ochrony IP65 materiał osłony tworzywo (PC) częstotliwość 50/60 Hz napięcie 220–240 V barwa światła neutralna biel pojemność 160 mA typ klosza mleczny materiał obudowy aluminium zasięg czujnika brak czujnika rodzaj PROFI PLUS żywotność 40 000 godzin czujnik ruchu nie źródło światła LED kąt świecenia 90° prąd wyjściowy ze źródła 1 200 mA Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: EMOS Lighting
Kod producenta: ZR3532
| kształt | prostokąt |
| otwór montażowy | nie dotyczy |
| UGR< | 22 |
| typ oprawy | wpuszczana |
| możliwość ściemniania | nie |
| moc | 48 W |
| wymiary | 1 195 × 295 × 10 mm |
| strumień świetlny | 5 400 lm |
| odpowiednik oprawy | nie dotyczy |
| okres gwarancyjny | 5 lat |
| temperatura barwowa | 4 000 K |
| kolor obudowy | biały |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra > 80 |
| stopień ochrony | IP65 |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| częstotliwość | 50/60 Hz |
| napięcie | 220–240 V |
| barwa światła | neutralna biel |
| pojemność | 160 mA |
| typ klosza | mleczny |
| materiał obudowy | aluminium |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| rodzaj | PROFI PLUS |
| żywotność | 40 000 godzin |
| czujnik ruchu | nie |
| źródło światła | LED |
| kąt świecenia | 90° |
| prąd wyjściowy ze źródła | 1 200 mA |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".